wtorek, 13 października 2015

Wtorkowe - 2 paczki - świętowanie 10000 - wejść na mój BLOG

Dziś 13.10.2015r. po powrocie do domu z miasta zauważyłem dwie paczuszki które na mnie czekały.
Dziś też świętuje 10000 - wejść na mój BLOG !!!
Co było w środku to zapraszam na mój dzisiejszy wpis...

Pierwsza przesyłka od firmy NEXTEAM Chiniewicz Sp.j. (ul. Modlińska 57 A, 03-199 Warszawa) http://opel.nexteam.pl/ i https://www.facebook.com/opelnexteam?fref=ts - Firma znajduje się na rynku od 1997 r. NEXTEAM Chiniewicz jest autoryzowanym dealerem marki OPEL. Firma zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych, sprzedażą oryginalnych części zamiennych, mechaniczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów oraz szybka i profesjonalna obsługa napraw powypadkowych.

SERDECZNIE POLECAM Firmę NEXTEAM Chiniewicz Sp.j. autoryzowany dealer marki OPEL(ul. Modlińska 57 A, 03-199 Warszawa) ponieważ dzięki profesjonalnemu i wyszkolonemu personelowi w znajomości i wieloletniemu doświadczeniu firma swoim Klientom oferuje najwyższą jakość usług. Firma ciągle dąży do podnoszenia jakości świadczących usług dzięki czemu NEXTEAM Chiniewicz to solidny partner dla wszystkich Klientów, posiadający w swojej ofercie dobre i sprawdzone samochody marki OPEL.
A w przesyłce znalazłem:
- opaska odblaskowa,
- opaska na rękę,
- długopis,
- balon,

Druga i ostatnia przesyłka na dzisiaj od STK S.A. Transport Kolejowy http://www.stk.wroc.pl/ i https://www.facebook.com/STK.TransportKolejowy/timeline/ - Prywatna firma transportowa, niezwiązana z koleją. Zajmuje się: transport paliw i produktów chemicznych, transport ładunków przekraczających wymiarami czy masą standardową skrajnię kolejową, transport lokomotyw i taboru do warsztatów remontowych, badań i testów, kompleksowa obsługa bocznic kolejowych w zakresie prac manewrowych i logistyki kolejowej, usługi manewrowe dla portów morskich i klientów przemysłowych, szkolenie maszynistów oraz kadry kolejowej i pracami serwisowymi w zakresie obsługi bieżącej i diagnostyki lokomotyw elektrycznych i spalinowych.

SERDECZNIE POLECAM Firmę STK S.A. Transport Kolejowy ponieważ firma powstała dla realizowania potrzeb biznesowych i wypełniania luki rynkowej, w której firma o dużo większym potencjale, możliwościach czy zasobach, nie była w stanie sprostać oczekiwaniom Klienta. Obsługa przez firmę jest zawsze solidna i na czas, każdy Klient korzystając z usług STK S.A. czuje pewność na 100% dobrej wykonanej pracy i zadowolenia po stronie Klienta jaki i Firmy. 
W przesyłce był:
- smyczka,
- ołówek
- notes,
- list,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!