piątek, 30 października 2015

Piątkowa - 1 przesyłka

Dziś jest 30.10.2015r. dziś musiałem wyjść na miasto załatwić jedną sprawę  i cieszę się bo udało mi ją w sposób pozytywny zakończyć, parę chwil po tym jak wróciłem do domu do moich drzwi zapukał kurier z przesyłką co w niej było to zapraszam na dzisiejszy mój wpis...

Pierwsza i ostatnia paczka kurierska na dziś od Banku Pekao SA http://www.pekao.com.pl/ i https://www.facebook.com/bankpekaosa/ - Bank działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W grupie kapitałowej Pekao znajduje się również największy w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa wiodące w polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

SERDECZNIE POLECAM Bank Pekao SA ponieważ każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie. Bank wychodzi z ofertą dla: Klientów indywidualnych, Bankowości Osobistej Premium, Private Banking, Firm, Klientów korporacyjnych i Agrostrefy. Bank Pekao dysponuje siecią ponad 1000 oddziałów w całym kraju oraz oferuje swoim Klientom dostęp do sieci ponad 1800 bezpłatnych bankomatów w Polsce i około 20 000 w 17 krajach Europy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w tym aby każdy Klient dostał wyjątkową ofertę i najbardziej dopasowaną do wymagań Bank Pekao SA może się pochwalić wieloma nagrodami i wyróżnieniami, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.
Bank Pekao SA to bank któremu możesz śmiało zaufać !!!
W dużej paczce było:
- fajna torba z materiału,
- torba papierowa,
- super kubek termiczny (drugi w kolekcji) !!!
- czapka z daszkiem,
- miś odblaskowy,
- smyczka,
- długopis,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!