wtorek, 10 listopada 2015

Wtorkowa - 1 przesyłka

Dziś 10.11.2015r. chciałbym wam zaprezentować jedyną paczkę którą dostałem od kuriera. Jutro wpisu nie będzie, bo mamy 11 listopada Dzień Niepodległości - czy już flagi macie wywieszone ???

Dobra nie będę już zanudzał i wracamy do paczki 3, 2, 1, ZACZYNAMY...

Pierwsza i ostatnia paczka kurierska od Skoda Plichta Gdańsk (Al. Grunwaldzka 339, 80-309 Gdańsk) http://www.gdansk.skoda.plichta.com.pl/ i https://www.facebook.com/skoda.plichta/ - Autoryzowany Dealer i Serwis samochodów marki ŠKODA. W swojej ofercie salon posiada w swojej ofercie samochody takie jak: Citigo Monte, Nowa Fabia, Rapid, Octavia, Yeti i Nowy Superb - wszystkie modele są dostępne w różnych wersjach dostosowane do Klienta.

Skoda Plichta należy do Grupy Plichta która dzięki pasji motoryzacyjnej na blisko 30 letnią działalnością na rynku. Salony Grupy znajdują się w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie, które w swojej ofercie mają takie marki jak: Volkswagen, Audi, Škoda, Seat czy Mitsubishi.

SERDECZNIE POLECAM Skoda Plichta Gdańsk bo jak i cała Grupa Plichta to wieloletnie doświadczenie pozwalające na profesjonalną obsługę Klientów oraz opieka na ich samochodami, a każde zapewnienie korzystnego ubezpieczenia i form finansowania. Jakość, fachowość, uczciwość o gościnność cechuję firmę od jej powstania i do obecnego czasu.
Dzięki tym cechom Skoda Plichta i Grupa Plichta może się pochwalić wieloma zadowolonymi Klientami którzy już posiadają swoje wymarzone AUTO - a ty ? kiedy spełnisz swoje marzenia i rodziny o nowym i bezpiecznym aucie ? Salon Skoda Plichta czeka na ciebie !
W paczce było:
- duży fajny kubek,
- paczka kredek,
- miętówki,
- smyczka,
- 3 balony,
- 6 krówek,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!