czwartek, 12 listopada 2015

Czawartkowa - 1 przesyłka

Dziś jest 12.11.2015r. z rana odwiedził mnie Pan z Pocztexu, miał dla mnie paczuszkę. Po południu zajrzał też do mnie listonosz, miał jedną przesyłkę ale to był zamówiony przeze mnie nowy kabel do telewizora. Pewnie jesteście ciekawi co było w paczce od Pocztexu, też się ucieszyłem jak pierwszy raz do niej zajrzałem. OK zaczynamy...

Pierwsza i ostatnia paczka od  Fabryka Styropianu ARBET Sp.j. http://www.arbet.pl/ i https://www.facebook.com/FSArbet/timeline - Producent wyrobów styropianowych. Polska firma w 100 % jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynki, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Firma sięga roku 1990, główna siedziba firmy mieści się w Golubiu-Dobrzyniu w Gostyniu, Jaśle oraz najnowszą w Przodkowie. Rozlokowanie zakładów produkcyjnych pozwala dostarczyć styropian w dowolne miejsce w Polsce. Produkty firmy są także eksportowane do krajów nadbałtyckich: Skandynawii oraz Niemiec. Wyroby firmy trafiają nawet na budowy w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

ARBET - Prawdziwy styropian
SERDECZNIE POLECAM Fabrykę Styropianu ARBET ponieważ misją firmy jest bycie blisko - klientów, kontrahentów, współpracowników i sympatyków. Firma nie wyobraża sobie działalności nowoczesnego przedsiębiorstwa bez wsłuchiwania się w potrzeby zarówno rynku, jak i społeczności, w którym przyszło działać. Firma ARBET ciężko pracuje aby każdego dnia oferta była jak najbardziej dopasowana do Klienta - dzięki czemu firma może się pochwalić różnymi nagrodami która w swojej bogatej historii otrzymała. Dzięki produktom ARBET poczujesz w swoim domu ciepło w te zimne jesienne dni - Jest ! rozwiązanie na niedogrzanie.
W paczce było:
- dwie koszulki M i L,
- duży termos (bardzo fajny),
- kubek termiczny z gniazdkiem samochodowym,
- 2 małe pudełeczka ze styropianem,
- 2 długopisy,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!