sobota, 19 grudnia 2015

Sobota z planowanymi zmianami od nowego roku 2016

Dziś jest 19.12.2015r. wyjątkowo w sobotę chciałbym opisać jakie zmiany planuje wprowadzić na moim Blogu od 18.01.2016r. Nowy rok to i nowe zmiany na Blogu.

Zaczynamy:
Wszystkie przesyłki/paczki które przyjdą po 18.01.2016r. będą opisywane ale adresy nadawców będą utajnione, ponieważ chciałbym zaoszczędzić nadawcom przesyłek góry podobnych próśb które dostaje dzięki reklamie na moim Blogu.
Istnieje też możliwość opisania przesyłki tak jak bywa to teraz, ale na odtajnienie nazwy firmy i reklamę musi na to wyrazić zgodę nadawca przesyłki.
Po staremu zostaną reklamowe przesyłki z Gmin/Miast/Powiatów - ponieważ uważam że wiele regionów Polski nie ma się czym wstydzić a właściwie mają się czym Pochwalić pięknem swojego regionu, więc zostawiam Gminy/Miasta/Powiaty po staremu.
Wszystkie paczki które przyjdą od dnia dzisiejszego do 15.01.2016r. zostaną opisywanie po staremu.

Wprowadzam takie zmiany bo mam na uwadze aby dużo osób nie ściągało ode mnie adresów przesyłek/paczek a sami poszperali w Google i na innych stronach poszukali sami adresów - to nie boli poszukać a daje satysfakcje że to JA znalazłem dobry adres i dostałem fajną przesyłkę.

Oczywiście jestem i będę otwarty na wymianę adresów oraz na współpracę na zasadzie wymiany adresami. Liczę na zrozumienie, komentowanie przesyłek/paczek oraz na odwiedzanie i podglądania moich wpisów, które pojawiają się tego samego dnia po otrzymaniu przesyłek.

Łukasz Stańczuk                               
Główny Administrator Bloga "Gadżety na dobry dzień"