czwartek, 10 marca 2016

Czwartkowe - 3 przesyłki urzędowo, bankowo i ubezpieczeniowo + super informacja

Dziś jest 10.03.2016r. (Dzień Mężczyzn) po dwóch dniach bez przesyłek w końcu dziś pojawiło się trzy przesyłeczki od listonosza - powiem szczerze że się stęskniłem za Wami i za prezentowaniem przesyłek i paczek na Blogu  ;-) Przez te dwa dni odnowiłem kilka dawnych pozytywów z których dowiedziałem się że: jedna przesyłka zaginęła a 4 przesyłki na dniach zostaną wysłane - więc w najbliższym czasie liczę na obfitość przesyłek i paczek.

Spóźnione dla Pań z okazji Dnia Kobiet (8.03) i dzisiaj dla Panów z okazji Dnia Mężczyzn (10.03) chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji tych dwóch świąt.


Wczoraj do zamówionej pizzy z jednej pizzerii w moim miasta do pizzy i ulotki reklamowej, otrzymałem taki mały prezencik:


Wczoraj też wieczorem po wejściu na Bloga dostałem pozytywnego szoku, otóż został pobity rekord równoczesnej obecności osób online na moim Blogu - z 11 rekord został pobity do ? sami zobaczcie:
MEGA mnie to cieszy że jest takie duże zainteresowanie moim Blogiem ;-)


!!! Jak zawsze zapraszam do obfitego komentowania wpisu !!!

Pierwsza przesyłka od Starostwa Powiatowego w Grójcu - Powiat w Polsce (województwo mazowieckie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Grójec. W skład powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Warka, gminy wiejskie: Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Jasieniec, Pniewy i miasta: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Warka.

W Powiecie Grójecki warto odwiedzić i zobaczyć:
- Parafia Świętej Trójcy w Chynowie,
- Kościół Matki Bożej Szkaplerznej w Warce,
- Kościół świętego Floriana Męczennika w Mogielnicy,
- Parafia Świętego Rocha w Jasieńcu,
- Parafia Świętej Trójcy w Belsku Dużym
- Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa,
- Kościół bł. o. Honorata Koźmińskiego,
- Sanktuarium Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych,
- Ratusz w Warce,
  
Głównymi obszarami atrakcyjności turystycznej powiatu grójeckiego są doliny rzeki Pilicy (południowa granica gmin Nowe Miasto, Mogielnica i Warka), oraz rezerwaty przyrody zlokalizowane w gminach Belsk Duży, Pniewy, Grójec, Mogielnica. Na terenie powiatu Grójeckiego znajduje się szereg obiektów wpisanych do rejestru zabytków, są to obiekty sakralne, zespoły dworsko-parkowe i pałacowo-parkowe, zabytki przemysłowe, pozostałe zabytki architektury, parid, cmentarze i stanowiska archeologiczne. Za czynniki atrakcyjności w powiecie grójeckim powszechnie uznaje się również placówki muzealne i miejsca związane z upamiętnieniem wydarzeń historycznych. Działalność agroturystyczna zaczyna rozwijać się w gminie Nowe. Miasto, która posiada ciekawe walory przyrodnicze. Dla turystów powiat grójecki oferuje wiele imprez kulturalno – rozrywkowych nawiązujących do specyfiki gospodarki powiatu, m.in. Święto kwitnących jabłoni”, Piknik w błędowskich sadach, „Ówocobranie”, „Piknik Pułaskiego”. Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce to muzeum historyczno-biograficzne poświęcone bohaterowi Polski i Stanów Zjednoczonych – Kazimierzowi Pułaskiemu, a także polskiej emigracji, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych AP. Zostało założone w 1967 r. w Pałacu na Winiarach, gdzie w XVIII w. mieścił się dom rodzinny Pułaskich.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w przesyłce było:
- informator,
- bardzo ładna przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


Druga przesyłka od jednego z Banku Spółdzielczego w Polsce.
A w przesyłce było:
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- długopis,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka od jednej dobrej firmy ubezpieczeniowej.
W grubej przesyłce było:
- 2 biuletyny jubileuszowe,
- informator,
- notes z pozdrowieniami,
- dmuchana piłka plażowa,
- 5 ulotek,
- 2 małe ulotki na wypadek wypadku,
- 3 długopisy,
- zawieszka do kluczy,
- opaska odblaskowa,
- odblask,


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz