piątek, 4 marca 2016

Pierwsza współpraca z firmą Flashbay - dla kogo pamięć USB ?

Dziś 4.03.2016r. w piątek na koniec pracowitego tygodnia mam dla Was coś specjalnego i premierowego. Po mojej prawie półrocznej karierze gadżetowo/kolekcjonerskiej i prawie rocznym prowadzeniu tego Bloga - przyszedł czas na moją pierwszą współpracę z firmą na zasadzie recenzowania produktów, z której jestem bardzo zadowolony - oby takich współpracy będzie więcej !!!

Zapraszam serdecznie na premierowy wpis !!!

Pierwszą firmą która postanowiła ze mną i z moim Blogiem współpracować jest firma Flashbay - Specjaliści spersonalizowanych pamięci USB.  Flashbay jest to obecnie czołowym dostawcą spersonalizowanych pamięci USB. Oferuje różnorodne spersonalizowane pamięci USB, wizytówki USB oraz bransoletki USB, które pomogą w promocji Twojej firmy. Na wszystkich naszych pamięciach USB możliwe jest umieszczenie logotypu Państwa firmy, slogan reklamowy lub dane kontaktowe.


Dlaczego Flashbay ?
- Ceny od producenta,
- Darmowe próbki,
- Szybki czas realizacji,
- Zamów z 25 modeli,
- Dedykowany konsultant,
- Usługa wgrania danych,
- Dopasowane kolory,
- Bogaty wybór akcesoriów,
Do testów otrzymałem:
- 23 wzory pamięci USB wykonywanych przez firmę,


Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Po otrzymaniu przesyłki moim oczom ukazało się bardzo ładnie wykonane pudełko z pamięciami USB w środku. Co do pamięci USB to muszę powiedzieć że wiele z nich przypadło mi do gustu, nie tylko jeżeli chodzi o estetykę czy kształt ale i funkcjonalność. Każdą pamięć poddawałem testom na uszkodzenia czy upadek i muszę powiedzieć że nie zauważyłem na nich nawet małej ryski - są bardzo wytrzymałe.

Firma produkuje pamięci między innymi:
- bardzo funkcjonalne np jako: smyczka, długopis, opaska na rękę czy jako pamięć z mała latarką,


- zajmujące mało miejsca, idealne aby mieć je zawsze przy sobie np. przy kluczach,


- w różnych kształtach jak karta kredytowa i wykonaniach np. w drewnie,


- pomysłowy dostęp do pamięci USB np: standardowo otwierana, przez przekręcenie końcówki i obrazka, wkręcana końcówka, zamykana na magnez i wsuwana,


Podsumowując chciałbym każdemu polecić firmę Flashbay ponieważ jest to bardzo dobry producent pamięci USB które są: solidnie wykonane, funkcjonalne oraz odporne na uszkodzenia (bardzo ciężko jest je uszkodzić). Każda osoba z dużej palety wzorów znajdzie tu swoją pamięć USB dla siebie i dla swojej firmy. Wraz z wgranymi danymi i możliwością personalizacji pamięci USB są idealnym materiałem promocyjnym twojej firmy i nie tylko. !!! POLECAM !!!

Kontakt do firmy: 
Linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00.

Flashbay Ltd
Mokotów
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska


Pytania dotyczące nowych zleceń np. wycen, list cenowych i próbek, prosimy kierować poprzez ten formularz. 


W paczce otrzymałem:
 - pudełko z pamięciami USB,
 - zdjęcie wszystkich pamięci,
 - wizytówkę,
 - 4 małe torebeczki żelków Haribo (na zdjęciu jest tylko 3 bo jedna torebeczka została wykorzystana przy okazji recenzowania produktów firmy),


 Firmie Flashbay dziękuje za zaufanie i za chęć współpracy - zachęcam też inne firmy do współpracy i rzetelnej recenzji produktów.

2 komentarze: