środa, 6 lipca 2016

Środowe - 7 przesyłek/paczek firmowo, PIN-owo, urzędowo, instytucyjna, próbkowo, firmowa, firmowa (NAGRODA) oraz wizyta 2 Kurierów + świętowanie 900-tnego PIN-a

Dziś mamy 6.07.2016r. kolejny SUPER dzień który mogę śmiało zaliczyć do bardzo udanych w mojej gadżetowej karierze - więcej o tym za chwilę !!!

W dniu dzisiejszym udało mi się otrzymać przypinkę (PIN) numer 900, jestem z tego powodu zadowolony. Zgodnie z umową wczoraj wieczorem w końcu wziąłem się za porządki w mojej bogatej kolekcji PIN-ów. Dziś natomiast owe wpinki przemyłem i muszę Wam powiedzieć że jest teraz aż się świecą z czystości. Będę musiał jeszcze je podzielić na powiaty/miasta/gminy itp. aby potem ładnie wyglądały po przybiciu. Oto jak na dzień dzisiejszy wygląda moja kolekcja przypinek (PIN):


Wracają do dzisiejszego bardzo dobrego gadżetowego dnia to dziś z rana wysłałem kilkanaście próśb co skutkowało jednym pozytywek oraz informacją z ponownym kontaktem za miesiąc. Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki to dziś odwiedziło mnie dziś 2 Kurierów (w tym jeden znajomy), oraz od Listonosz 5 przesyłek. Muszę Wam powiedzieć że nadawcy tych 7 przesyłek/paczek bardzo się postarali i jestem z nich bardzo zadowolony.

Nie będę się dalej rozpisywał i zaczynam przedstawiać Wam moje dzisiejsze zdobycze gadżetowe, które wyglądają tak:

Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z branży budowlanej.
A w pierwszej paczce kurierskiej było:
- torba z materiału,
- 15 ołówków stolarskich,
- 8 długopisów,
- 4 małe zapaliczki,
- odblask (nie ma go na zdjęciu),
- smyczka,


Druga SUPER paczka kurierska jest od pewnej firmy.
W drugiej paczce kurierskiej było:
- 73 przypinek (PIN) w tym 8 na wymianę - kolejne od 886 do 936 w kolekcji !!!


A oto 900-setna przypinka (PIN) w kolekcji (o kurcze już niedługo będę świętował PIN-a numer 1000 HEHEHE):!!! Dziękuje bardzo tej firmie na SUPER paczkę !!!

Trzecia koperta od Urzędu Miasta Świdnik - Miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, powiat świdnicki. Prawa miejskie Świdnik uzyskał w 1954 r.
31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców. Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. W Świdniku zlokalizowany jest port lotniczy Lublin. Wieś królewska w powiecie lubelskim województwa lubelskiego w 1786 roku.

Świdnik, jako bardzo młode i planowane od podstaw miasto, nie ma żadnych zabytków. Wszystkie drewniane wille (żadna z nich nie jest wpisana do rejestru zabytków) znajdujące się na Adampolu, stanowiącym dawniej odrębną wieś (a także letnisko i uzdrowisko) i będącym jednocześnie najstarszą dzielnicą miasta. Wśród zabytków znajdujących się na Adampolu są:
- Zespół starego dworca kolejowego Świdnik (tzw. "stara stacja"), z lat 1905-1914, obecnie nieczynny i zaadaptowany na mieszkanie. W skład zespołu wchodzi dworzec i dom zawiadowcy, zbudowane z czerwonej szamotowej cegły,
- Drewniana willa "Bożenna", z roku 1910 – ul. Wojska Polskiego 36,
- Drewniana willa "Grażyna", z lat 1915-1917 – ul. Kruczkowskiego 40,

Ponadto na Adampolu znajduje się szereg drewnianych zabytkowych domów.
Żaden ze wspomnianych obiektów nie został jak dotąd wpisany do rejestru zabytków.

Miejsca Pamięci miasta Świdnik:
Przy rondzie Świdnickiego Lipca '80 (głównym rondzie miasta) na środku Al. Lotników Polskich znajduje się ustawiony na żelaznym stelażu śmigłowiec SM-1, stanowiący symbol i wizytówkę Świdnika. Centralnym punktem miasta jest plac Konstytucji 3 Maja (potocznie zwany placem Bolka i Lolka – od pomnika, na którym znajduje się rzeźba dwóch żołnierzy). Plac znajduje się w południowo-wschodnim rogu skrzyżowania ulic Niepodległości i kard. Wyszyńskiego. Składa się on z trzech stopni: najwyższego (przy ul. Niepodległości), średniego i najniższego, na których znajdują się odpowiednio:
- Grób Nieznanego Żołnierza z pomnikiem,
- Zegar miejski (pokazujący godzinę, datę i temperaturę powietrza),
- Pomnik Konstytucji 3 Maja,

Po przeciwnej stronie skrzyżowania ul. Niepodległości i kard. Wyszyńskiego znajduje się niewielki plac, na którym ustawiona jest miejska fontanna. Przy placu ustawiony jest również głaz z tabliczką upamiętniającą tzw. świdnickie spacery. Na końcu al. Lotników Polskich przy bramie zakładu PZL Świdnik postawiony jest pomnik Zygmunta Puławskiego. Ponadto na terenie zakładu znajduje się pomnik NSZZ "Solidarność", który upamiętnia Strajki lubelskie z lipca 1980 r. Na terenie cmentarza komunalnego w Kolonii Krępiec znajduje się pomnik "W hołdzie żołnierzom". Tu również znajdują się groby żołnierzy różnych nacji z czasów I i II wojny światowej, które zostały tu przeniesione ze starego cmentarza wojennego w Lesie Poszpitalnym, z powodu planowanej budowy portu lotniczego na tym obszarze.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej kopercie było:
- 2 pocztówki,
- przypinka (PIN) kolejna 937 w kolekcji !!!


Czwarta koperta jest od pewnej instytucji.
W czwartej kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna 938 w kolekcji !!!


Piąta przesyłka okazała się być próbką którą jakiś czas temu zamówiłem.
A w piątej przesyłce było:
- pocztówka,
- próbka płynu do prania SURF COLOR,


Szósta przesyłka jest od sieci sklepów.
W szóstej przesyłce było:
- notes,
- 2 długopisy,
- smyczka,
- przypinka,


Siódma i ostatnia przesyłka/nagroda jest od firmy Prospect Rent Sp.z.o.o. - jakiś czas temu udało mi się wygrać nagrodę w konkursie organizowanym na profilu Facebook firmy.
A w siódmej ostatnie przesyłce/nagroda było:
- duży firmowy pluszowy miś,


Na koniec tradycyjna informacja o ile przez ten środowy dzień wzbogaciła się moja kolekcja przypinek (PIN). Dziś był wyjątkowy dzień bo normalnie 75 PIN-ów udaje mi się otrzymać przez około 2 miesiące a dziś do kolekcji przybyło właśnie 75 PIN-ów, jestem w pozytywnym szoku. 75 przypinek (PIN) prezentuje się tak:A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

8 komentarzy:

 1. Gratuluję!!u mnie dziś kurier k-ex z rekawicami z autografami zawodników MMA Berserkers TEAM Szczecin oraz autograf Jakuba wrąbela ze śląska Wrocław

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę że kolekcja pinów się powiększa. Oby tak dalej i więcej paczek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Szybko zleci i będziesz świętował 1000 PINa :) Przede mną dopiero PIN nr 300 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :-) też się dziwie parę dni temu było PIN-ów 700 a tu już zaraz 1000 ale ten czas leci.

   Usuń
 4. fajna kolekcja wpadnij do mnie

  OdpowiedzUsuń