środa, 24 sierpnia 2016

Środowa - 1 paczka zakupowa Kurierska

Dziś mamy 24.08.2016r. słońce w Siedlcach świeci a ja dziś byłem na wsi w pracy. Jestem zmęczony ale zadowolony że mam powody aby się z Wam zobaczyć. Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to około godziny 10:15 odwiedził mnie kurier z paczką z zakupami. Po powrocie z pracy odświeżyłem swoją skrzynkę mailową i znów wpadło kilka pozytywnych odpowiedzi ;-) ale nie wiem ile dokładnie ponieważ jeszcze ich nie zliczyłem.

Już myślałem że dzisiejszy gadżetowy dzień zamknę z bilansem jednej paczki kurierskiej gdy około godziny 15:00 przez okno zobaczyłem kuriera który niósł dla mnie wielkie i ciężkie pudełko. Po otwarciu paczki okazało się jest ona od pewnej firmy z którą nawiązałem współprace. Więcej o tej współpracy jeszcze dziś w dodatkowym wpisie na który Serdecznie Zapraszam !!!

Dobrze jestem zmęczony więc nie ma co się rozpisywać i przechodzę od razu do prezentacji paczki kurierskiej 3,2,1 START...

Pierwsza i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od pewnego nadawcy od której jakiś czas temu zakupiłem pewną rzecz.
A w pierwszej i ostatniej paczce kurierskiej było:
- metalowy model Lada 2107,

Model szczególnie mi się podoba ponieważ:
- ma otwieraną klapę silnika,
- otwierane drzwi z dźwiękiem klaksonu i alarmu,
- święcące światła przednie i tylne,
- tylne koła z napędem oraz z odgłosem pracy silnika,
- zasili moją kolekcję,

!!! Naprawdę SUPER model !!!

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz