piątek, 30 września 2016

Piątkowe - 6 przesyłek/paczek, firmowo/kurierskie, autografowo, urzędowo, nadleśniczo i firmowa w tym wizyta 2 Kurierów

Dziś mamy 30.09.2016r. (Dzień Chłopaka) Witajcie w moim ostatnim wrześniowym wpisie !!! Dziś w Siedlcach króluje ciepła aura jak na jesień, choć pojawiają się chmury i kto wie może na wieczór zbierze się na deszcz. Jak zawsze z rana wysłałem kilka próśb o gadżety, co przyniosło mi dziś 1 pozytyw od instytucji oraz 3 informacje firmowe o przekazaniu dalej mojej prośby - zobaczymy co z tego będzie ale jak zawsze jestem dobrej myśli !!! Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki to dziś miałem odwiedziny 2 kurierów (w tym jeden znajomy) oraz listonosza z 4 przesyłkami. Odezwałem się również do dwóch nadawców którzy jakiś czas temu otrzymałem od nich pozytywną odpowiedz ale nie otrzymałem przesyłki. Z informacji jaką dostałem można wywnioskować że paczka została wysłana już dawno temu i pewnie nie raz odczuliście na własnej skórze czegoś takiego jak tzw. "zaginiona przesyłka" - SZKODA :-( Po dzisiejszym dniu moja lista pozytywów została odchudzona i z miłą chęcią przyjmie nowe miłe odpowiedzi od: urzędów/instytucji i firm.

Dobra zero gadania czas brać się za nowy wpis...

Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w pierwszej paczce było:
- bardzo ładny czarny kubek,
- etui na wizytówki,
- 2 długopisy,


Druga paczka jest również kurierska i również jest z branży motoryzacyjnej.
W drugiej paczce znalazłem:
- kubek,
- podkładka pod myszkę komputerową,
- mały notes,
- 3 długopisy,
- smyczka,


Trzecia koperta jest od Pana Leszka Balcerowicza.
Leszek Balcerowicz - ekonomista, profesor Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie; posiada dyplom MBA St. John`s University w Nowym Jorku; jest autorem reform ekonomicznych przeprowadzonych po upadku komunizmu w 1989 r. w Polsce; był Wicepremierem i Ministrem Finansów w pierwszym po II Wojnie Światowej niekomunistycznym rządzie RP; Prezes Narodowego Banku Polskiego (2001-2007); doktor honoris causa 30 uczelni krajowych i zagranicznych; autor ponad 100 publikacji o tematyce ekonomicznej wydanych w kraju i zagranicą; wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami polskimi i międzynarodowymi, w tym - Orderem Orła Białego - najwyższym polskim odznaczeniem państwowym, które otrzymał w 2005 r. za wkład w transformację ustrojową w Polsce. W 2007 r. Leszek Balcerowicz założył think-tank – Fundację Forum Obywatelskiego Rozwoju - FOR, w której pełni funkcję Przewodniczącego Rady. Były prezes Narodowego Banku Polskiego.

A w trzeciej kopercie były:

- 2 zdjęcia z autografem Pana Leszka Balcerowicza,


Czwarta koperta jest od Urzędu Gminy Krościenko Wyżne - Gmina wiejska w województwie podkarpackim, powiat krośnieński. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie krośnieńskim. Siedziba gminy to Krościenko Wyżne.

W Gminie Krościenko Wyżne warto odwiedzić między innymi:
- Kościół św. Marcina (Krościenko Wyżne),
- Dwór w Krościenku Wyżnym (Krościenko Wyżne),
- Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (Pustyny),
- oraz wiele ciekawych miejsc i widoków które musisz odwiedzić,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna 1326 w kolekcji !!!Piąta przesyłka pewnego instytucji.
A w piątej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- długopis,
- ołówek (nie ma go na zdjęciu bo jak na złość gdy miałem robić zdjęcie to mi gdzieś się zapodział),


Szósta i ostatnia przesyłka na dziś od firmy z branży fotograficznej.
W szóstej i ostatniej przesyłce było:
- katalog,
- smyczka,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz