poniedziałek, 12 września 2016

Poniedziałkowe - 2 przesyłki, autografowo, instytucyjne

Dziś mamy 12.09.2016r. nowy tydzień więc najwyższy czas na nowy wpis. Połowa września już prawie za nami a pogoda nas rozpieszcza słoneczną i upalną aurą za oknem. Ja wczorajszy niedzielny dzień spędziłem nad Zalewem Siedleckim gdzie zawsze miło spędzić czas i odpocząć nad wodą. Dziś do mojego cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" chciałbym Wam zaprezentować kolejne miejsce które warto odwiedzić w Siedlcach. Mowa tu o skwerku przy ulicy Jagiełły - miejsce gdzie można odpocząć w towarzystwie przyrody.


Jeżeli chodzi o gadżety to dziś od otrzymałem tylko jeden pozytyw, jedną informację typu: przekażemy prośbę do marketingu" i udało mi się odnowić kontakt z jedną nadawcą. Dziś listonosz mnie nie rozpieścił przesyłkami ponieważ otrzymałem ich tylko 2 - choć tak cicho myślałem że będzie ich trochę więcej dziś. Moja lista pozytywów też nie narzeka na straszne odchudzenie i mam za sobą kilkadziesiąt maili wysłałem więc miejmy nadzieje że to chwilowy zastój w przesyłkach, bo jak pamiętacie poniedziałki u mnie są przeważnie na bogato w przesyłki i paczki. Ale tym tematem się nie przejmuje, ponieważ wiem że są lepsze i gorsze dni dla gadżeciaży.

Myślę że nie ma się co dalej rozpisywać i najwyższa pora zaprezentować moje dzisiejsze przesyłki...

Pierwsza koperta jest od Zenona Martyniuka.
Zenon Martyniuk - urodzony 23 czerwca 1969 roku w małej wsi Gredele, położonej w wojewódzkie podlaskim. Szerszej publiczności znany jest jako lider zespołu Akcent, występującego na polskiej scenie muzyki disco polo. Lata działalności muzycznej przyniosły wokaliście ogromną popularność i uznanie w oczach fanów a także został okrzyknięty mianem "Królem Muzyki Disco Polo". Zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele ma na swoim koncie wiele wydanych kaset i płyt w tym najnowszy krążek "Przekorny Los" które przełożyły się na wielomilionową sprzedaż. Sukces sprzedażowy okraszony został również wieloma nagrodami, jak chociażby tytuł najlepszego zespołu dekady na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Największymi hitami zespołu są między innymi: "Życie to są chwilę", "To właśnie ja", "Dźwięki Strun", Chłopak z Gitarą", "Dziewczyna z Klubu Disco", "Przez twe oczy zielone" (odśpiewana przez polskich piłkarzy po awansie do Euro 2016), "Kochana wieżę w miłość", "Przekorny Los", "Prawdziwa miłość to ty" czy najnowsza "Czekam na ciebie" oraz wiele wiele innych hitów.

A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografem Zenona Martyniuka,


Druga i ostatnia przesyłka jest od pewnej instytucji.
W drugiej przesyłce było:
- czapka z daszkiem,
- płyta CD,
- gra,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

2 komentarze:

  1. Gratuluję! Widzę, że u Ciebie też skromny początek nowego tygodnia

    OdpowiedzUsuń