środa, 21 września 2016

Środowe - 3 przesyłki/paczki PIN-owa (wczorajsza), autografowa i firmowa + wizyta Pocztexu i Kuriera

Dziś mamy 21.09.2016r. Jak tam u Was czas leci ? u mnie dziękuje dobrze, ale dziś na nudę nie mogę narzekać ponieważ od południa mam dużo spraw do załatwienia na mieście. Jestem po całym dniu zmęczony więc bez zbędnego rozpisywania się przechodzę od razu do sedna.

Jak pewnie wiecie z rana wysłałem kilka maili z prośbami i dzięki temu po powrocie do domu i odświeżeniu kilka miejsc w tym skrzynki mailowej otrzymałem aż 7 bardzo pozytywnych wiadomości/pozytywów (2 na autografy, 3 firmowe, 1 urzędowy oraz 1 od pewnej instytucji która miała mi przesłać gadżety a jakoś utraciłem z tym nadawcą kontakt) - DZIĘKUJE BARDZO ZA TE 7 POZYTYWÓW Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki to dziś w skrzynce pocztowej listonosz zostawił dla mnie tylko autograf, choć myślałem że będzie coś więcej niż jedna koperta bo pozytywów kilka mam na swojej liście. Już myślałem że dziś nic więcej się nie pojawi a tu nagle o 15:10 odwiedzi mnie mój znajomy i bardzo miły kurier z firmy *** który miał dla mnie paczuszkę. Oczywiście nie zapominajcie o SUPER PIN-owej paczce którą otrzymałem wczoraj i zapowiadałem na fanpage'u wczoraj.

Dobra dobra nie będę się dalej rozpisywał, owe paczki prezentują się tak...

Pierwsza SUPER paczka Pocztex (wczorajsza) jest od pewnego bardzo miłego nadawcy.
A w pierwszej SUPER paczce było:
- 140 wyjątkowych przypinek (PIN) w tym 10 dublujące się które przeznaczam na wymianę - kolejne od 1192 do 1322 w kolekcji !!!


Takie paczki to ja bardzo lubię !!! Kilka dni temu otrzymałem informacje od nadawcy że mogę liczyć na kilka PIN-ów nawet kilka to mało powiedziane ale nie spodziewałem się że w sumie będzie ich aż 140. Dzięki tym PIN-om w mojej kolekcji w końcu udało mi się zdobyć wpinkę numer 1200 i od razu 1300 !!! 

Z tej okazji jak to zawsze bywa kiedy pojawi się "setna wpinka" serdecznie zapraszam na sobotni wpis w całości poświęcony mojej kolekcji przypinek (PIN) w którym będzie można obejrzeć moją całą kolekcję w wersji foto.

!!! Dziękuje bardzo temu nadawcy za SUPER paczkę !!!

Druga paczka kurierska jest od pewnej firmy.
W drugiej paczce było:
- metrówka,
- ołówek stolarski,
- ulotka,


Trzecia i ostatnia koperta na dziś jest od Jarosława Lackowskiego YAROO.
YAROO - to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Jarosław Lackowski, lider zespołu, autor tekstów, muzyki, a także człowiek któremu w duszy gra muzyka... Artysta ten posiada wiele doświadczenia zadebiutował muzycznie na scenie w połowie lat dziewięćdziesiątych. Ma bardzo dobry kontakt z publicznością na koncertach w klubach czy małych imprezach. YAROO - obecnie występuję na terenie całej Polski koncertuje w klubach i na plenerach. Piosenka premierowa "Mam dla ciebie coś" Sł. i muz. J. Lackowski to najnowszy HIT zespołu - grany w telewizji, radio, klubach i weselach w całej Polsce !

A w trzeciej i ostatniej kopercie była:
- pocztówka z autografem od YAROO,


Dziękuje za pocztówkę z autografem, życzę wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym jak i wiele wiele HIT-ów muzycznych - POZDRAWIAM ;-)

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz