piątek, 14 października 2016

Piątkowe - 4 przesyłki/paczki, firmowa (wczorajsza), autografowa i urzędowa oraz firmowa w tym wizyta kuriera

Dziś mamy 14.10.2016r. (Dzień Edukacji Narodowej tzw. Dzień Nauczyciela) Za oknem coraz bardziej czuć jesień a ja dziś musiałem pojechać do pracy na wieś. Choć jestem zmęczony to nie zapomniałem o Was i jak najszybciej zaczynam nowy wpis numer 374. Wczoraj nawiązałem kontakt z kolekcjonerem przypinek (PIN) który odpowiedział pozytywnie na moją ofertę wymiany pinsów i w najbliższym tygodniu oczekuje na przesyłkę.

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś z rana jak to zwykle bywa wysłałem kilka maili tu i tam co dało mi 2 nowe pozytywy firmowe oraz wiadomość od pewnej instytucji że: w najbliższych dniach wrócą z informacją zwrotną co mogą mi zaproponować z gadżetów. O godzinie 14:10 do moich drzwi zapukał listonosz z 2 przesyłkami a i nie zapomniałem że dziś obiecałem Wam przestawić moją zapowiadaną przesyłkę z dnia wczorajszego.

Myślę że starczy tego mojego rozpisywania na dziś i od razu przechodzę do prezentacji moich dzisiejszych zdobyczy gadżetowych:

Pierwsza przesyłka która przyszła wczoraj jest od firmy Landini Polska - jest to firma z największą historią na rynku rolniczym w produkcji ciągników. 

W swojej ofercie posiada: 
- ciągniki polowe,
- sadownicze oraz specjalistyczne,

Ciągniki Landini są niezastąpione podczas odśnieżania oraz prac komunalnych na terenach zielonych, boiskach, polach golfowych, a także mogą być nośnikiem podnośników widłowych i służyć do prac załadunkowych. Ponadto aby wyjść naprzeciw oczekiwań klientów produkty Landini dostosowane są również do prac z rozdrabniaczami gałęzi i kosiarkami które doskonale sprawdzającymi się w pracach pielęgnacyjnych wysokich i delikatnych roślin np. w szkółkach czy sadach. W ofercie znaleźć można także ciągniki, które posiadają zmienny rozstaw kół ułatwiający dostosowanie do prac w uprawach specjalistycznych jak gliniasta lub kamienista ziemia czy pochyłe pola. Więcej informacji o marce i produktach firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na oficjalnym fanpage'u.

Więcej fajnych gadżetów można zakupić w sklepie  
NA KTÓRY SERDECZNIE ZAPRASZAM

A w pierwszej przesyłce było:
- mały jeżdżący model ciągnika rolniczego w formie breloczka,


Jak widać moja kolekcja małych modeli motoryzacyjnych rozrasta się:


Druga koperta jest od Anny Piszczałki.
Ania Piszczałka - pochodzi z Gradówka w województwie dolnośląskim modelka która zdobyła popularność biorąc udział w pierwszej polskiej edycji programu Top Model. Choć nie udało jej się wygrać programu to świat mody stanął przed nią otworem. Od tego czasu kariera Ani nabrała tempa zarówno w Polsce jak i za granicą. Szczególnie pokochali ją rodzimi projektanci, brała udział m.in w pokazach takich marek jak Maciej Zień, Gosia Baczyńska, Eva Minge czy Teresa Kopias.

W drugiej kopercie była:
- pocztówka ze zdjęciem i autografem Ani oraz życzeniami spełnienia marzeń - DZIĘKUJE ;-)


Ani dziękuje za autograf i życzę jej wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym

Trzecia przesyłka jest od Urzędu Miejskiego w Gnieźnie - Miasto w województwie wielkopolskim, pierwsza stolica Polski, pierwsza metropolia kościelna, miasto św. Wojciecha. Siedziba władz powiatu gnieźnieńskiego i gminy Gniezno oraz archidiecezji (arcybiskupów gnieźnieńskich i prymasów Polski). Było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.

Zabytkami miasta Gniezno są między innymi:

- Katedra Gnieźnieńska – Bazylika Prymasowska pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Wojciecha,
- Kościół św. Trójcy (kościół Farny),
- Kościół Św. Jana Chrzciciela (Kościół Bożogrobców),
- Kościół Wniebowzięcia Najświętsze Marii Panny (Kościół Franciszkanów),
- Kościół św. Jerzego,
- Kościół pw. NMP Królowej Polski,
- Kościół św. Michała Archanioła,
- Kościół św. Wawrzyńca,

Warto także odwiedzić:
- Nowy i stary Rynek,
- Kanonie,
- Pałac Arcybiskupi,
- Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury (MOK)
- oraz wiele wiele pięknych i ciekawych miejsc które warto odwiedzić,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzecie przesyłce było:
- plan miasta,
- mały notes,
- długopis,
- przypinka,
- przypinka (PIN) która pójdzie na wymianę,


Jest godzina 16:05 już miałem opublikować nowy wpis jak niespodziewanie dziś odwiedził mnie kurier z paczką. A co było w niej konkretnie to zapraszam na informacje poniżej:

Czwarta i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od firmy z branży ubezpieczeniowej.
W czwartej i ostatniej paczce znalazłem:
- pendrive 2 GB,
- fajny breloczek w kształcie małego domku,
- opaska odblaskowa,
- odblask (nie ma go na zdjęciu),
- smyczka,
- długopis,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz