środa, 26 października 2016

Środowe - 2 paczki, instytucja i firma - 2x kurier

Dziś mamy 27.10.2016r. Witam Was Serdecznie !!! Nowy wpis dzisiaj trochę się opóźnił a to za sprawą że dopiero przed chwilą (18:10) wróciłem do domu. Po południu byłem na zakupach w galerii handlowej i w końcu udało mi się zakupić nowe spodnie ;-)

Jeżeli chodzi o wczorajszy dzień to otrzymałem 2 nowe pozytywy (na autograf i firmowy) oraz bardzo miłą wiadomość od pewnej firmy która już przysłała mi paczkę z gadżetami. Owa firma dziękuje mi za przedstawienie swoich gadżetów na blogu i obiecuje mi że jeżeli pojawią się u nich nowe gadżety to mogę liczyć ponownie na paczkę od nich - takie współprace są najlepsze DZIĘKUJE. Dziś natomiast otrzymałem 2 negatywy urzędowe (musi być równowaga) ale nie przejmuje się tym. Choć dziś nie mam do przedstawienia nowych przesyłek od listonosz to chciałbym zaprezentować Wam dwie paczki kurierskie które otrzymałem wczoraj i dziś - oto i one: 

PS: Dajcie jakiś znak obecności w komentarzach !!!

Pierwsza i wczorajsza paczka kurierska jest od pewnej instytucji.

Fiszki - to zestawy kartoników służące do nauki jeżyków obcych. Awers każdego kartonika zawiera hasła w języku polskim, a rewers - ich tłumaczenie na język obcy. Ucząc się, należy patrzeć najpierw na polską, a następnie na "obcą" stronę i starać się zapamiętywać hasła.


A w pierwszej paczce było:
- fiszki 4 gry - język angielski,
- fiszki rozmówki + karty - język angielski,
- fiszki obrazkowe, czasowniki nieregularne - język angielski,
- fiszki kwartet + zwierzęta - język angielski,
- 4 zestawy małych fiszek,
- 2 zestawy dużych fiszek,
- 2 foldery reklamowe,


Druga i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od pewnej firmy.
W drugiej i ostatniej paczce było:
- fajny notes,
- 9 magnesów na lodówkę,
- 2 skrobaczki do szyb,
- notes na lodówkę,
- 4 czyściki do ekranu telefonu,
- 4 breloczki,
- 3 żetony do wózków sklepowych,
- 2 naklejki,
- 4 przypinki,
- 2 przypinki (PIN) kolejne 1340 i 1341 w kolekcji !!!


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

2 komentarze:

  1. Fiszki by mi się przydały, cały czas próbuję się zabrać za naukę francuskiego i mi nie wychodzi :( a co do drugiego pudełka, jestem wielkim entuzjastą "pierdółek", więc całkiem fajny ;)

    OdpowiedzUsuń