piątek, 4 listopada 2016

Piątkowe - 7 przesyłek, autografowo, urzędowo, zagraniczno, firmowa

Dziś mamy 4.11.2016r. Witajcie w moim 385 wpisie na blogu - kto by się spodziewał że tyle ich będzie. Już niedługo może w listopadzie albo na początku grudnia dopijemy do wpisu numer 400 SUPER. Jak dobrze pamiętam oprócz dzisiejszego dnia obiecałem Wam opisać także moje przesyłki z dnia wczorajszego. Nie mogłem tego zrobić wcześniej ponieważ wczoraj zająłem się projektowaniem nowych propozycji logotypów na mojego bloga - za to dziś wszystko nadrobię. 

Czwartek był dla mnie dobrym dniem ponieważ po kilku dniach bez pozytywów w końcu los się do mnie uśmiechną i otrzymałem 4 miłych odpowiedzi na moje prośby (3 firmowe i 1 na autograf). Przesyłek od listonosza było 3. Dziś natomiast jeszcze nie podsumowałem całego dnia w tym pozytywów ale widziałem że kilka pozytywów się pojawiło, sprawdzę dokładnie wieczorem. Jeżeli chodzi o przesyłki to Kuriera i Pocztexu nie było dziś u mnie ale za to jak zwykle nie mogło zabraknąć dziś mojego ulubionego listonosza z 4 przesyłkami w tym jednej uszkodzonej ale dobrze zabezpieczonej przez Pocztę.

GŁOSOWANIE NA NOWE LOGO BLOGA
 (kliknij na zdjęcie, głosowanie do dnia 6 listopada)

Myślę że starczy na dziś tego mojego rozpisywania się i od razu przejdę do konkretów czyli prezentacji 7 przesyłek (3 wczorajsze i 4 dzisiejsze) 3,2,1 LECIMY...

Pierwsza koperta jest od Beaty Kozidrak.
Beata Kozidrak - polska piosenkarka, wokalistka zespołu Bajm, operująca ponad czterooktawową skalą głosu podczas śpiewu potrafi osiągnąć rejestr gwizdkowy, autorka tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV.

A w pierwszej kopercie było:
- duże zdjęcie Beaty Kozidrak,


!!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga koperta jest od Magdaleny Walach.
Magdalena Walach - polska aktorka filmowa i teatralna. W 1999 roku ukończyła PWST w Krakowie. Należy do zespołu aktorskiego Teatru Bagatela.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Magdaleny Walach,


!!! Dziękuje bardzo za autograf i wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia koperta jest od Arki Gdynia.
Arka Gdynia - polski klub piłkarski z Gdyni, w sezonie 2016/2017 występujący w Ekstraklasie.

A w trzeciej kopercie było:
- ulotka z autografami zawodników Arki Gdynia,


 !!! Dziękuje bardzo za autografy i wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta koperta jest od Celtic F.C.
Celtic Football Club - profesjonalny klub piłkarski z siedzibą w Glasgow, w Wielkiej Brytanii, założony w 1887 roku. 47-krotny Mistrz Szkocji, 36-krotny zdobywca Pucharu Szkocji, 15-krotny zdobywca Pucharu Ligi Szkockiej oraz triumfator Pucharu Europy w sezonie 1966/1967.

W czwartej kopercie było:
- rozkłada duża pocztówka z nadrukowanymi autografami zawodników,


 !!! Dziękuje bardzo za autografy i wsparcie mojej kolekcji !!!

Piąta przesyłka jest od Urzędu Miejskiego Kock - Miasto w województwie lubelskim, powiat lubartowski, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Kock, położone na wysokości ok. 150 m n.p.m. na wysoczyźnie morenowej prawego zbocza Pradoliny Wieprza przy granicy Równiny Łukowskiej. W latach 1952–1954 Kock był siedzibą gminy Białobrzegi. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do starego województwa lubelskiego. Miasto położone jest u ujścia Czarnej do Tyśmienicy.

W Kocku warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP z 1779–82, klasycystyczny, według projektu Szymona Bogumiła Zuga,
- Kaplica cmentarna pw. św. Michała Archanioła,
- Dom Cadyka, zwany również „rabinówką”; mieszkał tam w Józef Morgensztern, prawnuk znanego cadyka żydowskiego – Mendla Morgensterna. Obecnie miejsce odwiedzane przez wycieczki z całego świata,
- Cmentarz żydowski z XVIII w.,
- Cmentarz wojskowy z grobem gen. Franciszka Kleeberga (zmarł w 1941 w niewoli niemieckiej), którego prochy sprowadzono w 1969,
- Pałac klasycystyczny księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej – wybudowany na bazie dawnego pałacu Firlejów. Przebudową zajął się Szymon Bogumił Zug w 1770 roku, otoczony parkiem geometryczno-krajobrazowym. Obecnie pałac jest siedzibą Domu Pomocy Społecznej,
- Szlak Renesansu Lubelskiego,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w piątej przesyłce było:
- mapa Gminy Kock,
- 2 foldery reklamowe,
- przypinka (PIN) która idzie na wymianę,


Szósta przesyłka jest od pewnego zagranicznego miasta.
W szóstej przesyłce było:
- 2 foldery reklamowe,
- 4 takie same przypinki (PIN) które 3 idą na wymianę,


Siódma i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
A w siódmej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- mały bloczek karteczek,
- zapalniczka,
- smyczka,
- długopis,


 A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

2 komentarze:

  1. Gratulacje, coś sie pojawia i niech tak dalej będzie, czekam na dzisiejszy wpis

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje i oby coś się zawsze pojawiło mniejsze/większe ale zawsze coś ;-)

      Usuń