piątek, 25 listopada 2016

Piątkowe - 8 przesyłek, autografowowa i instytucyjna (wczorajsze) oraz urzędowe, instytucyjne i firmowe - wpis numer 399

Dziś mamy 25.11.2016r. Witam Was w moim wpisie numer 399 😀 tak nie mylicie się już od 398 wpisów jesteście ze mną i z moim blogiem 😉 DZIĘKUJE 😉 Mam powody do zadowolenia ponieważ przez wczorajszy i dzisiejszy dzień otrzymałem łącznie 8 przesyłek od listonosza oraz udało mi się uzupełnić moją kolekcję i nie chodzi tu o przypinki (PIN) - o tym za chwilę !!!

Jeżeli chodzi o pozytywy przez te dwa dniu (czwartek i piątek) po mimo że działam w temacie próśb to otrzymałem tylko 3 nowe pozytywne wiadomości: z urzędu, na firmowy kalendarz oraz informacje typu "Gdy będziemy mieli nową partię gadżetów to na pewno o Panu będziemy pamiętać". Co do negatywów to jak pewnie Wiecie i one się pojawiły ale głównie z urzędów.

WZBOGACENIE MOJEJ KOLEKCJI:
Jak wiecie po za: gadżetami, przypinkami (PIN), monet i autografami kolekcjonuje również małe modele samochodów (motoryzacyjne) itp. i właśnie o tą ostatnią kolekcje chodziło mi gdy mówiłem o nowych okazach w niej. Przez ostatnie dni udało mi się dobyć takie modele jak:
- 1970 Ford Mustang Boss 302,
- Volkswagen Golf I GTI,
- Ford Transit Connect,
- Toyota Yaris,
- Mercedes - Benz SLS AMG,
- 1973 Porsche Carrera RS,
- Warszawa 224,


7 modeli a na pewną znacznie wzbogacą moją kolekcję. Tak sobie ostatnio myślę o stworzeniu nowej karty na blogu dotyczącej mojej kolekcji małych modeli samochodów oraz monet - co o tym myślicie ??? PIN-sy i autografy mają swoje strony na blogu więc może warto zadbać też o te kolekcje 😊

Myślę że starczy tego mojego rozpisywania na dziś i od razu przejdę do prezentacji wczorajszych moich przesyłek 3,2,1 WYŻEJ MOCNIEJ WYSOKO...

PS: Zapraszam jutro na sobotni specjalny wpis dotyczący kolekcji przypinek (PIN) oraz 400-tnego wpisu na blogu. Tradycyjnie chciałbym pokazać Wam 100 moich nowych PIN-sów oraz przekazać kilka danych (statystyka) dotyczących mojego bloga.
!!! ZAPRASZAM !!!

Pierwsza koperta jest od drużyny Lotos Trefl Gdańsk.
Lotos Trefl Gdańsk - założony w 2005 roku polski klub siatkarski z Gdańska, w skład którego wchodzi występująca w PlusLidze drużyna LOTOS Trefl Gdańsk oraz grupy młodzieżowe, występujące pod nazwą Trefl Gdańsk.

A w pierwszej kopercie było:
- 3 bardzo ładne pocztówki w kształcie karty do gry z autografami zawodników: Piotr Gacek (Libero), Wojciech Grzyb (Środkowy), Bartosz Gawryszewski (Środkowy) i Mateusz Mika (Przyjmujący),


!!! Dziękuje bardzo za autografy i pomoc w powiększeniu mojej kolekcji !!!

Druga SUPER przesyłka jest od pewnej instytucji, przyszła z zagranicy ale była w języku polskim.
W drugiej SUPER przesyłce było:
- notes,
- smyczka z medalem,
- magnes na lodówkę,
- długopis,
- miły list z życzeniami powodzenia w prowadzeniu bloga oraz dalszego rozwijania pasji DZIĘKUJE BARDZO 😊 - oby więcej takich listów !!!


Trzecia koperta jest od Urzędu Gminy Wałcz - Gmina wiejska położona jest we wschodniej części powiatu wałeckiego. Jest największą gminą wiejską w Polsce. Siedzibą gminy jest miasto Wałcz, które nie wchodzi w skład gminy, a jest osobną gminą miejską.

Obszar gminy otacza miasto Wałcz, obejmując swym zasięgiem znaczną część Równiny Wałeckiej i Pojezierza Wałeckiego. Piękne krajobrazy, lasy i jeziora oraz czyste powietrze spowodowały, że już od kilku lat władze administracyjne tworzą preferencyjne warunki do rozwoju turystyki. Na szczególna uwagę zasługują dwie wsie położone nad malowniczymi jeziorami. Są to Strączno i Zdbice. Zdbice otoczone są lasami sosnowymi, a od strony południowej stykają się z jeziorem Zdbiczno.

Będąc w gminie Wałcz warto odwiedzić Strączno. Jest to typowa wieś letniskowa położona na zachód od Wałcza. Za Strącznem w kierunku Rutwicy znajduję się unikalna górka magnetyczna, która jest ewenementem na skalę światową. Jest to miejsce gdzie z nieokreślonych bliżej powodów samochody jeżdżą na "luzie" do góry a w dół trzeba je pchać, gdzie woda nie spływa w dół a płynie w górę. Ta górka przyciąga corocznie tysiące osób chcących zobaczyć, zanalizować i wyjaśnić to zjawisko. Gmina dla swoich turystów oferuje także między innymi: turystykę kajakową, rowerową i pieszą, więc każda osoba z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. 
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej kopercie było:
- breloczek,
- długopis,
- przypinka (PIN) kolejna 1417 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka jest od Urzędu Gminy Zabierzów - Gmina wiejska w województwie małopolskim, powiat krakowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie krakowskim. Siedziba gminy znajduje się w Zabierzowie.

Gmina Zabierzów zapraszam do odwiedzenia:
- Pałac Radziwiłłów w Balicach,
- Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Bolechowicach,
- Dwór z otoczeniem parkowym w Bolechowicach,
- Spichlerz dworski w Bolechowicach przeniesiony do Krzesławic,
- Kaplica dworska w Karniowicach,
- Dwór z otoczeniem parkowym w Karniowicach,
- Willa w Kochanowie,
- Dwór z otoczeniem parkowym w Niegoszowicach,
- Lamus dworski w Pisarach,
- Zespół browaru dworskiego w Pisarach,
- Zespół dawnego folwarku w Pisarach,
- Dwór wraz z otoczeniem w Radwanowicach,
- Kościół Wszystkich Świętych w Rudawie,
- Zabytkowy dom w Rudawie z 1896 roku,
- Zespół dworski w Ujeździe,
- Zespół dworski w Więckowicach,
- Willa przy ulicy Krakowskiej 149 w Zabierzowie,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej przesyłce było:
- 2 mapy mała i duża,
- duża pocztówka,
- naklejka z herbem gminy,
- ulotka,
- zawieszka,
- gumowa opaska,
- 2 gumowe magnesy na lodówkę,
- 5 żetonów do wózka sklepowego,
- przypinka (PIN) która nie przetrwała wysyłki niestety ale mam nadzieje że uda mi się ją naprawić - kolejna 1418 w kolekcji !!!


Piąta przesyłka jest od pewnej instytucji.
A w piątej przesyłce było:
- zielona torba z materiału na zakupy,
- opaska odblaskowa,
- 3 małe notesy,
- żelowy długopis,


Szósta przesyłka jest od kolejnej dzisiaj instytucji.
Doktor Marek Szczyt - jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce.

W szóstej przesyłce było:
- duże zdjęcie z autografem doktora Marka Szczyta z pozdrowieniami,
- duża teczka,
- wizytówka,
- 2 długopisy,


Siódma przesyłka od pewnej firmy z branży gastronomicznej.
A w siódmej przesyłce było:
- firmowa książka kucharska Karola Okrasy i Agnieszki Kowalik,


Ósma i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży rolniczej.
W ósmej i ostatniej przesyłce było:
- potrójny kalendarz na nowy 2017 rok,
- notes,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- długopis,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

2 komentarze: