sobota, 26 listopada 2016

Sobota z podwójnym świętem: 1400-tną Przypinką (PIN) i 400-tnym wpisem na blogu


Dziś jest 26.11.2016r. wyjątkowo niż zwykle w sobotę ale mam dla Was podwójną wyjątkową okazje. Tak się super złożyło że w tym tygodniu w mojej kolekcji pojawiła się przypinka (PIN) numer 1400 oraz 400 wpisów na blogu już za nami - kawał historii 😃

!!! Świętujcie wspólnie ze mną !!!

400-tny wpis na blogu:
Kto by się spodziewał że przez 1,5 roku uda się stworzyć równe 400 nowych wpisów na blogu. Oczywiście jak każdy bloger wie były chwilę lepsze i gorsze, ale przez wszystkie udało mi się przejść z podwójną mocą do tworzenia tego bloga.

Obecnie blog "Gadżety na dobry dzień" to:
- 400 wpisów,
- działa od 19 miesięcy,
- ma wiele przyjaciół/znajomych/czytelników,
- posiada 6 stron o różnej tematyce,
- ma swój fanpage'e na Facebooku,
- wybrane przez Was logo,
- wiele miłych współprac z urzędami/instytucjami i firmami,
- i wiele innych,

Jako administrator bloga "Gadżety na dobry dzień" dziękuje bardzo że jesteście i proszę abyście w dalszym ciągu odwiedzali bloga oraz trzymali dalej kciuk za mnie i coraz nowsze wpisy na blogu. Oby kolejne 400 wpisów pojawiło się w dość szybkim czasie POZDRAWIAM 😀

                                                                              Łukasz Stańczuk
Główny administrator bloga "Gadżety na dobry dzień"

A oto kilka chwil ze statystyką bloga:1400-tna przypinka (PIN) w mojej kolekcji:
I oto kilka słów o mojej PIN-owej kolekcji. Na dzień dzisiejszy liczy ona aż 1418 przypinek (PIN) z różnymi: herbami powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Ta "setka" dla mnie wyjątkowa ponieważ udało się zdobyć PIN-y z: trzech województw (Mazowieckie, Podlaskie, Śląskie), dużych miast (Zielona Góra, Legnica, Busko Zdrój, Szklarska Poręba) i sportowe (Pogoń Siedlce, Polonia Warszawa, GKS Bełchatów czy Korona Kielce) oraz inne.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę.
Kontakt do mnie znacie mail: lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga
!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN) na dzień 26.11.2016r.:

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Dziękuje za pochwałę i obiecuje nie spocznę na laurach, kolekcja musi się rozwijać dalej ;-) POZDRAWIAM

      Usuń