poniedziałek, 4 stycznia 2016

Pierwsze w tym roku poniedziałkowe - 3 przesyłki

Dziś jest 4.01.2015 sorki 2016r. późno ale o 15:40 u mnie zameldował się listonosz z 3 przesyłkami.
W ten zimny mroźny dzień chciałbym wam przedawnić owe przesyłki którymi okazała się jedna przesyłka nagroda, a wie od firm które wyrażają zgodę na publikacje swoich danych. Więc zaczynamy...

PIERWSZA PRZESYŁKO-NAGRODA W ROKU 2016r. od Mazda Motor Polska - przed świętami brałem udział w jednym z konkursów i udało mi się coś wygrać.

NIE MYŚLAŁEM ŻE MI SIĘ UDA A JEDNAM, TRZEBA BRAĆ UDZIAŁ W
KONKURSACH :-)
 
W przesyłce/nagrodzie znalazłem:
- bardzo fajny i ładny kalendarz stojący na 2016r.
- list,

Druga przesyła od Szybka Moneta https://www.szybka-moneta.pl/ i https://www.facebook.com/Szybkamoneta-1613550742201754/ - Firma szybka-moneta.pl to pożyczki - "chwilówki" udzielane z polskiego kapitału, z gwarancją bezpieczeństwa oraz uczciwości. Pierwsza pożyczka jest całkowicie bezpłatna, nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, a jeśli po raz kolejny będziemy chcieli skorzystać z tej firmy, mamy do wyboru możliwości korzystania z atrakcyjnych promocji.
 
Szybka moneta - Pieniądze na czasie
SERDECZNIE POLECAM Firmę Szybka Moneta ponieważ jest to dobra pomoc finansowa dla ciebie i twojej rodziny. Szybkość, gwarancja, bezpieczeństwo, uczciwość oraz polski kapitał to największe atuty firmy. Dzięki suwakom dostępnymi na stronie internetowej możesz dopasować swoją pożyczkę do swoich możliwości. Pierwsza pożyczka całkowicie darmowa nie zawierająca żadnych ukrytych kosztów.
 
W przesyłce było:
- notes z magnesem na lodówkę,
- magnes na lodówkę,
- 5 małych kalendarzyków,
 
 
Trzecia i ostatnia przesyłka na dziś od firmy z branży samochodowej Bednarek http://www.bednarek.com.pl/Default2016.html - Firma z 20 letnim doświadczenie w sprzedarzy samochodów, posiadająca tysiące zadowolonych Klientów. Dealer samochodowy marek takich jak: Volkswagen, Skoda oraz Seat:
- SKODA ŁÓDZ:
Łódź, ul. Szczecińska 38 A,
- SKODA DOBROŃ:
Dobroń, ul. Wrocławska 18,
- VOLKSWAGEN ŁÓDŻ:
Łódź, ul. Szczecińska 36/38,
- SEAT ŁÓDŻ:
Łódź, ul. Szczecińska 36/38 A,
 
Firma Bednarek to wzorowy partner handlowy !!!
 
SERDECZNIE POLECAM Firmę Bednarek ponieważ jest to dobry dealer samochodowy, dysponujący trzema markami samochodów: Skoda, Volkswagen oraz Seat. Firma dysponuje też promocjami na wybrane modele, dzięki którym TY i Twoja rodzina będą mogli się cieszyć z nowego rodzinnego samochodu dopaskowanego do wszystkich potrzeb. Miły personel firmy odpowie na każde Państwa pytania.
 
A w przesyłce był:
- firmowy breloczek,
 
 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!