wtorek, 12 stycznia 2016

Wtorkowa - 1 przesyłka ogłoszeniowa

Dziś jest 12.01.2016r. po wczorajszych 6 przesyłkach od listonosza dziś nadeszła kolej na paczkę od Pocztexu (jutro coś czuje że będzie wesoło z przesyłkami - OBY). Dziś też chciałbym poruszyć inną kwestie a mianowicie tzw. "znikające przesyłki". Czy wam też kiedyś zdarzyło się aby nadawca wysłał do was przesyłkę a wy po miesiącu/dwóch owej przesyłki nie otrzymali - ciekawie co się z nią stało !!!
Ja już od dłuższego czasu czekam na parę przesyłek między innymi z branży: samochodowej, samochodowej czy muzycznej - choć od nadawcy przesyłki z ostatniej branży to dostałem dziś odpowiedź że sprawa będzie wyjaśniana. Oczywiście po jakimś czasie upominałem się o te zagubione przesyłki ale każdy nadawca zarzeka się że przesyłkę wysłał, mało tego od jednego nadawcy przesyłka została wysłana dwukrotnie i dalej po niej cisza.

PRZESYŁKI ZAGINEŁY BEZ WIEŚCI - niestety  
 
Wracając do dzisiejszego dnia to musiałem dziś wyjść z domu, ale po powrocie zobaczyłem jak na mojej szafce na buty leży jedna przesyłka dostarczona przez Pocztexa. Przesyłka bardzo mi się podoba !!! Pewnie was ciekawi kto i co mi przesłał że mnie tak ucieszyło.
 
Zachęcam wszystkich do pozostawienia po sobie jakiegoś śladu obecności na moim Blogu w komentarzach :-)

Pierwsza i ostatnia super przesyłka od jednej z firm ogłoszeniowych.
W przesyłce było:
- super kalendarz książkowy na 2016r. (choć ja już mam inny to będzie idealny dla mojej siostry),
- kalendarz biurkowy na 2016r.,
- 3 długopisy,
 
 
Wracając do domu koło Galerii dostałem kupony do KFC - miałem z nowym rokiem postanowienie aby przejść na dietę ale mała przekąska nikomu nie zaszkodzi.
 
 
 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!