niedziela, 14 lutego 2016

Niedziela z moją kolekcją autografów

Dziś jest 14.02.2016r. (Walentynki) wyjątkowo w niedziele chciałbym Wam zaprezentować nowy wpis dotyczący mojej kolekcji autografów. Ja osobiście jak dobrze wiecie nie zbieram tylko przypinek (PIN) zbieram między innymi: przypinki (PIN), autografy i monety.
Z racji tego że 12 lutego miałem 23 urodziny to weekend mam trochę zajęty odwiedzinami rodziny na przyjęcie urodzinowe i z tego powodu nie uda mi się wysłać trochę więcej niż zwykle próśb, ale to nic - obiecuje że w poniedziałek poprawie się i dotrzymam tempa.

Zanim przejdziemy do kolekcji autografów chciałbym się Was zapytać czy nie macie nic przeciwko abym co jakiś czas głównie w weekendy wrzucał na Bloga wpisy trochę odbiegające od tematyki Bloga, przestawiał aktualny stan moich kolekcji, pokazywać Wam informacje z ciekawych miejsc gdzie byłem itp. - na odpowiedzi czekam w komentarzach (liczę że będzie ich trochę) !!!
 
- Wracając do mojej kolekcji autografów to muszę przyznać że w ostatnim czasie powiększyła się o kilka/kilkanaście nowych autografów - tak wyglądają razem:
 
 
PS: Najbardziej jestem zadowolony z dużego autografu Zenona Martyniuka (Akcent) na prostokątnej płycie, wygranego z programu "Świat się Kręci" w TVP 1.
 
Kolekcję można podzielić na autografy:
 
- Muzyczne/Zespoły:
 

 
- Osoby ze świata polityki:
 
 
- Osoby ze świata sportowego:
 

 
- Prezenterzy telewizyjni:
 
 
- Inne autografy: