wtorek, 23 lutego 2016

Wtorkowa - 1 super duża paczka

Dziś jest 23.02.2016r. po wczorajszej górze 16 przesyłek dziś przyszła kolej na oczekiwaną przeze mnie paczkę od jednego bardzo miłego nadawcy który obiecał że do paczki dołoży też coś od siebie. Najśmieszniejsze jest to że wychodząc dzisiaj z domu na miasto widziałem jak w kierunku mojego bloku jechał Pocztex który potem się okazało że było on do mnie - dobrze że ktoś był w domu i mógł pobrać paczkę. Zdziwiła mnie też szybkość wysyłki i dostarczenia przez Pocztę Polską paczka, która została wysłana wczoraj w okolicach godziny 14:00 a dziś chwilę po 12:16 przesyłka była już u mnie. Dziś też udało mi się zdobyć jeden pozytyw firmowy i jeden urzędowy - zobaczymy w przyszłości co z tego wyniknie. Dobrze już nie będę przedłużał i zaczynam opisywanie dzisiejszej super paczki...

PS: Jakiś czas temu otrzymałem od Pani Aleksandry Kostki zdjęcie z autografem i list z prośbą o wsparcie w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2016r. kategoria - prezenter pogody. Wczoraj wieczorem odbyła się gala i tak jak życzyłem Pani Aleksandra głosami widzów i moim otrzymała Telekamerę 2016r. w kategorii prezenter pogody. GRATULUJE :-)

Super bogata paczka od Chevrolet Team Polska http://www.chevroletteampoland.com/ i https://www.facebook.com/ChevroletTeamPoland/timeline (Klub wyraził zgodę na publikacje swoich danych) - Jest to bardzo miły Klub zrzeszający sympatyków, miłośników, fanów i posiadaczy samochodów marki Chevrolet. Członkowie klubu na stronie internetowej spotykają się wirtualnie i dzielą się informacjami, poradami oraz pomysłami związanych z użytkowaniem samochodów marki Chevrolet (link do forum). Klub to także miejsce spotkań towarzyskich, gdzie klubowicze nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie.

Największym celem Chevrolet Team Polska jest stworzenie miejsca, gdzie klubowicze dzielą się radościami i problemami motoryzacyjnymi które są częścią życia jakim jest Chevrolet.


Przesyłam wielkie wielkie podziękowania i pozdrowienia dla CHEVROLET Team Poland za tak bogata paczkę dzięki której w dużym stopniu powiększę moją kolekcję gadżetów. 

                                                                           !!! DZIĘKUJE BARDZO !!!

A w super i dużej paczce było:
- maskotka klubu,
- duży plan lekcji z magnesem na lodówkę,
- zeszyt,
- mały notesik,
- 2 sztuki okularów przeciwsłonecznych,
- 12 kalendarzyków na 2016r.,
- 2 talie kart,
- 2 zapachy samochodowe,
- skrobaczka samochodowa,
- 24 smyczek,
- 3 opaski odblaskowe,
- zatyczki do uszów,
- 3 długopisy,
- 10 breloczków,
- mała metrówka,
- 2 kolekcjonerskie monety,
- 2 przypinki,
- 2 przypinki (PIN) w tym jedna bardzo cenna dla mnie Opla - kolejne do kolekcji !!!
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!