środa, 2 marca 2016

Środowe - 4 przesyłki 2x Kurier/Pocztex/Listonosz

Dziś jest 2.03.2016r. co tam u was słychać ? jak tam przesyłki ? jest coś fajnego ? U mnie dziś pojawiło się całe "trio" dostawców przesyłek i paczek - ale po kolei ! Około godziny 10:35 w moich drzwiach pojawił się kurier (ten sam co w poniedziałek, nawet zażartował że niedługo to będę codziennie przychodził z paczuszką do mnie) kurier miał dla mnie jedną super paczkę od pewnej firmy. Natomiast o 13:05 zastukał do moich drzwi Pan z Pocztexu, który też coś dla mnie miał z pewnej instytucji. W okolicach godziny 13:15 zauważyłem przez okno mojego listonosza, który niósł dużą torbę - myślałem że dziś będzie na bogato przesyłek, lecz okazało się że listonosz na dziś przygotował dla mnie tylko jedną przesyłkę i list z mojego banku !!! SZKODA !!!
Pewnie ciekawią Was moje dzisiejsze zdobycze (szczególnie super paczki od kuriera) i innych przesyłek - nie będę już więcej czasu wam zabierał i zaczynam opisywanie dzisiejszych przesyłek...

PS: Jest godzina 13:35 właśnie tworze nowy wpis a u mnie zameldował się kolejny znajomy kurier z paczuszką !!! SUPER !!!

Was czyli czytelników i odwiedzających chciałbym dziś poprosić o górę komentarzy pod wpisem tym i innymi.

Pierwsza super paczka kurierska od firmy z branży producentów wyrobów ze szkła.
W super paczce znajdowało się:
- super zegar w szkle + etui,
- szklany stożek z wygrawerowaną nazwą firmy na spodzie + etui,
- metalowa kółko z tłumaczeniem słowa "na zdrowie" w różnych językach,
- pokrowiec na krawaty,


Druga super paczka kurierska od firmy Euromaster.
Euromaster jest to sieć profesionalnych warsztatów samochodowych specjalizujących się w serwisie ogumienia i lekkiej mechanice działających na terenie całego kraju, która stara się wyróżnić wysoką jakością oraz innowacyjnym podejściem do Klienta. Sieć posiada już w Polsce ponad: 80 serwisów stacjonarnych, 100 flotowych serwisów partnerskich i 55 serwisów mobilnych do obsługi pojazdów transportowych, przesysłowych i rolnych. Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu zostaje zauważona na rynku i nagrodzona w różnych konkursach oraz plebiscytach między innymi w: plebiscycie branży flotowej Flee Derby 2013 i 2014 oraz Fleet Awards 2014 a za obsługę flot samochodowych w kategorii „Serwis Opon” firma otrzymała także wyróżnienie Dobra Marka 2013r. Pełna oferta firmy Euromaster jest dostępna na stronie internetowej oraz zapraszam na fanpage’u firmy i polubienia go.

Euromaster - Serwisowanie Opon i Pojazdów 
A w super paczce kurierskiej było:
- bardzo fajny duży kubek,
- podkładka na telefon do samochodu,
- 2 zapachy samochodowe,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- długopis,
- breloczek,Trzecia paczka od programu dla firm "Firma z zasadami" (al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia) http://www.firmazzasadami.pl/ i https://www.facebook.com/firmazzasadami/timeline

Kilka słów o programie "Firma z zasadami":
„Firma z zasadami” to przestrzeń biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. To przestrzeń dla wszystkich, którzy w swoim działaniu kierują się dobrem, szacunkiem do drugiego człowieka, uczciwością i lojalnością.

Wiemy, że w czasach, kiedy biznes nieustannie podąża za nowymi trendami lub sam te trendy wyznacza, powrót do elementarnych wartości to także gwarancja sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wysokim poziomie – z ufnością, pogodą ducha, pozytywnym myśleniem, bez obaw, co z kolei zwiększa kreatywność i zadowolenie. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie kryzysu wartości i konsumpcjonizmu. Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników to kapitał, który procentuje w relacjach międzyludzkich, co w konsekwencji buduje nasze finanse oraz poprawia komfort naszego istnienia. Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, a jako klienci – mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc. Wydanie pieniędzy gwarantuje w tym wypadku otrzymanie produktu lub usługi o oczekiwanej jakości, a wszystko to w głęboko przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Swoją ofertą obejmujemy wszystkich przedsiębiorców, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.

Dzięki poszerzaniu się grona uczestników programu „Firma z zasadami” zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy i jako klienci. Dobrze jest bowiem z pełnym zaufaniem zwracać się do sprzedawcy czy przedsiębiorcy i mieć pewność, że będziemy życzliwie, profesjonalnie obsłużeni, a w razie potrzeby – otrzymamy radę, jak postępować, gdzie się udać, do kogo zwrócić.


Zapraszam do obejrzenia filmu: Firma z zasadami - o co w tym chodzi?

A w paczce było:
- kubek,
- 2 rolki taśmy,
- święcący breloczek,
- 2 naklejki w tym jedna na szybę,
- list,


Czwarta i ostatnia testowa przesyłka od Everyday.
W testowej przesyłce były:
- próbka do prania Ariel Pods 3 in 1,
- próbka płynu do naczyń Fairy,
- list,


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!