wtorek, 22 marca 2016

Wtorkowa - 1 przesyłka urzędowa + 1/4 mojej kolekcji przypinek (PIN)

Dziś jest 22.03.2016r. przez cały dzień w Siedlcach jest taki misz masz pogodowy raz świeci słońce a raz leje deszcz. Nie chciało mi się ale musiałem dziś kilka spraw na mieście załatwić więc dlatego wpis jest trochę później niż zwykle. Cieszę się chociaż z tego że trochę mi przeziębienie puszcza. Po wczorajszych 8 przesyłach dziś w swojej skrzynce znalazłem AWIZO od InPost, po odbiorze przesyłki wyglądała ona tak...

Pierwsza i ostatnia przesyłka od pewnej transportowej instytucji w Polsce.
W jedynej na dziś przesyłce było:
- smyczka,
- plastikowe etui na identyfikator,
- długopis,
- list,Tak sobie pomyślałem że trochę za mało jak na dzisiejszy wpis i postanowiłem zaprezentować Wam 1/4 mojej kolekcji przypinek (PIN) która z dnia na dzień powiększa się o nowe okazy. Całą kolekcję wpinek udostępnię Wam na oddzielnym wpisie dopiero gdy w kolekcji pojawi się przypinka (PIN) numer 600 - miejmy nadzieje że to będzie niedługo !!!

Jeżeli jest Ktoś kto chciałby Mi powierzyć swoje Przypinki (PIN) abym powiększał swoją kolekcję - to ja chętnie mogę je przygarnąć.  
Kontakt do mnie: lukasz700000@interia.pl

Kolekcja przypinek (PIN) na dzień dzisiejszy liczy 571 sztuk wpinek (wszystkie + powtórki) a 1/4 (najnowsze PIN-y) wyglądają tak:


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!