sobota, 16 kwietnia 2016

Sobota z kolekcją Przypinek (PIN)

Dziś jest 16.04.2016r. Wyjątkowo w sobotę chciałbym Wam moi drodzy Przyjaciele, Fani i Czytelnicy przedstawić moją kolekcję przypinek (PIN). W kolekcji znajdują się wpinki z: gmin, miast, powiatów, miast zagranicznych, instytucji polskich i zagranicznych, firmowe, sportowe, marki samochodowe i piwne. Obecnie kolekcja liczy 628 PIN-ów (choć mam w swojej kolekcji PIN-ów kilka okazów, które się powtarzają i za te jestem otwarty na wszystkie możliwości wymiany).

Na co dzień link do strony z moją kolekcją Przypinek (PIN) można zobaczyć w pasku nad nowym wpisem -> Kolekcja Przypinek (PIN)
Kilka chwil historii:

Moje kolekcjonowanie zaczęło się od 16 lutego 2015 r. Tego dnia otrzymałem mojego pierwszego PIN-a od Urzędu Gminy Warta Bolesławiecka. Przez ten czas do dzisiaj kolekcja wzbogaciła się o nowe okazy, najbardziej do poszerzenia się mojej kolekcji PIN-ów przyczyniła się jedna firma i kilku przyjaciół mojego Bloga-DZIĘKUJE.

Jeżeli jest ktoś z (Gmin, Miast, Powiatów, Instytucji, Firm, Osób prywatnych) kto chciałbym mi powierzyć swoje przypinki (PIN) lub wymienić swoje PIN-y za moje te, które się powtarzają-ZAPRASZAM do kontaktu mailowego ze mną: lukasz700000@interia.pl

PS: Jak tak dalej kolekcja będzie się rozrastać to będę musiał pomyśleć o nowym kartoniku na PIN-y. 

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN):