sobota, 30 kwietnia 2016

Sobota z I urodzinami Bloga "Gadżety na dobry dzień"


Dziś mamy 30.04.2016 r. Wyjątkowo w sobotę chciałbym Was zaprosić do świętowania I urodzin  Bloga „Gadżety na dobry dzień”, które po prawdzie były 27 kwietnia, ale postanowiłem przenieść je na sobotę 30 kwietnia, czyli dziś...
Kilka słów ode mnie administratora na I Urodziny Bloga „Gadżety na dobry dzień”:

Minęło 365 dni (27.04.2015 r. Godz. 13:32) od powstania Bloga „Gadżety na dobry dzień”. Nawet nie wiem, kiedy ten czas tak szybko minął. Może „roczek” to nie tak dużo w porównaniu od innych blogerów, którzy piszą już od kilku/kilkunastu lat i mają dużą ilość czytelników/fanów, ale i tak cieszę z tego, co przez ten roczek udało mi się osiągnąć.


Przez dłużysz czas, gdy myślałem o utworzeniu Bloga zastanawiałem się: czy jest warto ? Czy ktoś będzie chciał czytać moje wpisy ba wejść na mojego bloga i zostać na nim dłużej niż przez chwilę, jednak przez ten rok uwierzyłem, że bycie blogerem to super sprawa. Smutno mi jest gdy przychodzą takie dni (głównie jednodniowe) bez przesyłek i paczek, w których na Blogu nie pojawiają się nowe wpisy-ale na szczęście takich dni jest mało, choć chciałbym dzielić się nowymi wpisami codziennie jak to jest możliwe. Moje pierwsze wpisy przez około miesiąc istnienia Bloga odwiedzało góra 5-10 osób, ale z miesiąca na miesiąc liczba ta się powiększała. Raz bodajże przed Świętami Bożego Narodzenia kilka dni przed Wigilią nowy wpis na Blogu został wyświetlony 1082 razy REKORD-taki prezent na święta !!! Przez te 12 miesięcy Blog przechodził różne modyfikacje: było zmieniane tło, kilka razy zmieniałem rozmieszczenie gadżetów na blogu i dodawałem nowe po to, aby wprowadzić coś nowego. Z miesiąca na miesiąc otrzymywałem też dużo pozytywnych słów na temat mojego Bloga „Gadżety na dobry dzień” nawet takie głosy od wiernych czytelników, że: codziennie czekają na nowy wpis ? - z czego się bardzo cieszę !!! Gdy poruszałem różne kwestie dotyczące spraw gadżetowych jak zwykle mogłem liczyć na dużą ilość komentarzy, choć może 14 to mało, ale dobrze, że są.

Największym moim problemem przy tworzeniu Bloga było to, czy moje blogowanie nie będzie trwało przez 3 miesiące, a potem z braku zainteresowania moimi wpisami i braku pomysłów na jego tworzenie zostanie przeze mnie usunięty. Ponieważ widziałem kilka blogów w internecie gdzie od kilku miesięcy nie pojawiają się nowe wpisy może to brak czasu albo pomysłów - mi jednak to nie grozi, posiadam dużo pomysłów na tworzenie tego Bloga i mam nadzieje, że nie raz nie dwa czytelników, fanów, przyjaciół pozytywnie zaskoczę. Jednym z takich pomysłów są wpisy dotyczące: ciekawych wydarzeń/imprez w moim regionie itp. jest to odskocznia od głównego tematu Bloga.

Myślę, że będziecie ze mną razem, że I roczek nie będzie pierwszy i ostatni. Moja kariera blogerowa, choć krótka to jest bardzo owocna. Liczę też, że będziecie mi kibicować i że każdy mój wpis będzie zasypywany komentarzami, bo każdy wiadomość to dla mnie „pozytywny kop” abym tego Bloga tworzył nie tylko dla siebie, ale i przede wszystkim dla Was i Czytelników/Fanów/Przyjaciół. Przez te I rok Blog wypracował sobie renomę, ponieważ po publikacji nowego wpisu widzę, że osób „online” z 1 przybywa do 2,3,4, a nawet 19 jednocześnie. Mam nadzieje, że przez kolejne lata Blog „Gadżety na dobry dzień” nie zawiedzie i dalej będzie licznie odwiedzany oraz cieszył czytelników, choć są dni dobre i trochę słabsze-oby tych ostatnich było jak najmniej.


Dziękuje serdecznie za wszystkie przesyłki/paczki od urzędów, instytucji, firm, które udało mi się otrzymać, pomoc w powiększaniu mojej kolekcji przypinek (PIN), mojemu listonoszowi, poczcie i kurierom za ich dostarczanie przez ten rok oraz przesyłam pozdrowienia dla Blogerów przyjaciół: Artura, Artura, Michała, Anny, Pawła, Joanny, Michała, Katarzyny-jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam ;-)

Zachęcam wszystkich do kontaktu: 
Jeżeli macie jakieś pomysły, pytania, czy sugestię dla mnie, abym dalej tworzył dla Wam Bloga „Gadżety na dobry dzień” - chętnie odpowiem na każde pytanie: lukasz700000@interia.pl
  
 Kilka słów od kuchni:
- 365 dni działalności Bloga,
- 59692 liczba wyświetleń,
- 263 opublikowanych wpisów,
- 5 opublikowanych stron,
- 24 wiernych obserwatorów Bloga,
- duża liczba nowych znajomości z Blogerami,
- duża liczna zaufanych Czytelników, Fanów i Przyjaciół,
- wiele miłych słów na temat Bloga od Urzędów i Firm,

A oto kilka zdjęć statystyki Bloga:I na koniec urodzinowego wpisu życzę każdemu słońca w ten długi weekend majowy bo ja widzie za oknem to sobota przywitała mnie pochmurną pogodą, jak zawsze kiedy dni wolne lub weekend to musi być deszczowo - NIESTETY