środa, 4 maja 2016

Środowe - 4 przesyłki firmowe, autografowo, zagraniczne w tym Pocztex

Dziś mamy 4.05.2016r. (Dzień Strażaka) czy Wy też macie takie dziwne wrażanie jakby dziś był poniedziałek ??? a tu środa ;-) Dziś w Siedlcach od rana świeci słońce i bardzo mnie to cieszy. Jestem ciekawy jak tam u Was po Majówce 2016r. ? Ja w długi majowy weekend nie mogłem narzekać na nudę, pracowałem ale też nie zabrakło czasu na odpoczynek i na jeden szczegół którego nie można było pominąć mowa tu o grillu.

Prawda że wygląda apetycznie:


Trochę ta Majówka odbiła się na zaległościach w prośbach o gadżety, w opisywania na maile i komentarze - ale dziś wszystko nadrobiłem !!! Zaraz gdy zacząłem wysyłać prośby na mojej skrzynce mail-owej wpadł jeden pozytyw firmowy a okolicach południa drugi bardzo miły pozytyw na paczkę kurierską oraz 2 informacje "oczekujemy na gadżety, jak je otrzymamy to na pewno coś wyślemy" a i nie mógłbym zapomnieć o jednym pozytywnie od Gminy, który otrzymałem 2.05 na PIN-a. Cieszę się z tych 3 pozytywów i 2 informacji ponieważ po poniedziałkowych 9 przesyłkach moja lista pozytywów coraz bardziej się kurczy.

Proszę o pomoc w powiększaniu mojej kolekcji czy to przypinek (PIN)czy gadżetów promocyjno-reklamowych,  chciałbym dobić do PIN-a numer 675 czyli brakuje 25 (nie licząc dzisiejszych przesyłko/paczek - myślę że znajdą się jeszcze miłe i pozytywnie nastawione kolekcjonowaniu urzędy i firmy ;-)

Wracając do tego co najbardziej lubicie to dziś z rana do moich drzwi zapukał Pocztex z paczką dla mnie i oczywiście mój listonosz nie mógł mnie dziś zawieść i zostawił dla mnie 3 przesyłki. Nie będę dalej się rozpisywał i zaczynamy 3,2,1 START:

Pierwsza poranna paczka od firmy z branży finansowej.
A w dużym pudełku było:
- bardzo ładny kubek (akurat na poranną kawkę),
- rozgałęziacz USB, 
- torba z materiału,
- notes w etui z karteczkami i paskami samoprzylepnymi,
- 4 notesy z karteczkami samoprzylepnymi,
- duża ilość folii bąbelkowej (choć dobrze że jest, przynajmniej paczka jest cała i nie uszkodzona a folia przyda się jak ja będę coś wysyła lub do popstrykania w palcach),


Druga koperta przywędrowała do mnie z daleka bo z zagranicy.
W kopercie było:
- 6 zdjęć z autografami od zagranicznych kierowców wyścigowych,


Trzecia koperta od zagranicznego miasta.
A w kopercie było:
- list,
- 3 przypinki (PIN) w różnych kształtach - kolejne do kolekcji !!!


Czwarta i ostatnia koperta na dziś od kolejnego zagranicznego miasta.
W ostatniej na dziś kopercie było:
- list,
- duża przypinka (PIN) w etui, myślałem że już nic w przypinkach (PIN) mnie nie zaskoczy a jednak myliłem się, druga wpinka w kolekcji jeżeli chodzi o wielkość - kolejna do kolekcji !!!


W ostatnim czasie przychodzi do mnie dużo przesyłek z PIN-ami od zagranicznych miast. Muszę powiedzieć że koperty czy przesyłki są mniej uszkodzone lub całkiem rozerwane niż tak jak się zdarza z naszymi przesyłkami polskimi regionalnymi (choć te drugie mają więcej kilometrów do przebycia niż listy i przesyłki polskie).

I na koniec tradycyjnie: 
Dziś do mojej kolekcji przypinek (PIN) przybyło 4 nowe okazy (675+4=679) Pomóżcie bo bardzo chciałbym dobić do PIN-a numer 700, nowe wpinki wyglądają tak:


 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!