czwartek, 19 maja 2016

Czwartkowe - 3 przesyłki wymiana PIN-ami, urzędowa i badawcza

Dziś mamy 19.05.2016r. co tam u Was dzisiaj słychać, nareszcie zrobiło się trochę cieplej. U mnie pod blokiem zaczął się sezon koszenia trawy więc warczy mi pod oknem kosiarka i nie mogę się skupić nad nowych wpisem -  ale za to lubię zapach świeżo skoszonej trawy. Około godziny 12:30 odwiedził mnie listonosz z 3 przesyłkami. Wynik przesyłek taki sam jak wczoraj ale liczę na coś więcej w dniu jutrzejszym - oby...

Moja lista pozytywów nie może narzekać na nudę ponieważ wczoraj o 22:00 do listy dołączył 1 pozytyw firmowy i dziś też pojawiło się pozytywnie od firmy która odpisała że paczkę wyślę kurierem - o kurczę to już dwóch kurierów się spodziewam FAJNIE !!!

Jak już pewnie wiecie w poniedziałek w mojej kolekcji przypinek (PIN) pojawiła się wpinka numer 700 i z tego powodu na sobotę planuje stworzyć specjalny wpis przypinkowy na Blogu.

Zostanie też stworzona oddzielna strona w pasku nad wpisami (Strona Główna/ O mnie/ Kolekcja Przypinek (PIN) itp.) strona ukazująca moją chęć współpracy na zasadzie wymiany przypinek (PIN) które mi się powtarzają, będzie to miejsce pomocne dla wszystkich osób takich jak ja czyli kolekcjonerów przypinek (PIN). 

Ładna pogoda za oknem aż żal siedzieć w domu, zachęcam do wyjścia na dwór. Ja dziś byłem nad Zalewem Siedlecki i dlatego dzisiejszy wpis jest trochę później, oto kilka zdjęć które dla Was zrobiłem:Dobrze zero gadania robota czeka - zaczynamy opisywanie dzisiejszych trzech przesyłek a i bym zapomniał zapraszam jak zwykle wszystkich do aktywnego komentowania moich wpisów - będzie mi bardzo miło, a wracają do dzisiejszych trzech przesyłek od listonosz a to wyglądało one tak:

Pierwsza oczekiwana przesyłka od Piotra Kolekcjonera Przypinek (PIN).
A w pierwszej przesyłce było:
- 15 przypinek (PIN) z wymiany - kolejne 701 do 715 w kolekcji !!!


Cieszę się z takich wymian ponieważ mogę się wymienić na PIN-y powtórki z innymi kolekcjonerami i otrzymać takie wpinki np. z dużych miast jak dziś: Zgorzelec, Lębork, Wolin czy Tczew ale ten ostatni już zagościł w mojej kolekcji wczoraj czy też instytucji/firmy czy też innych regionów Polski których wpinek nie posiadam.

Piotrowi czy kolekcjonerowi PIN-ów dziękuje za miłą i bardzo sprawną wymianę oraz trzymam kciuki za jak najliczniejszą kolekcje Piotra.

Druga przesyłka od Starostwa Powiatowego w Kętrzynie - Powiat w Polsce (województwo warmińsko-mazurskie) utworzony w 1999 w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kętrzyn. Powiat od północy graniczy z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie: Kętrzyn, gminy miejsko-wiejskie: Korsze, Reszel, gminy wiejskie: Barciany, Kętrzyn, Srokowo i miasta: Kętrzyn, Korsze, Reszel. 

W Powiecie Kętrzyński warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Cmentarzysko w Bezławkach,
- Cmentarz wojenny w Kętrzynie, 
- Cmentarz wojenny w Górkach,
- Diabla Góra,
- Kanał Mazurski,
- Miasto Kętrzyn,
- Miejscowość Czerniki,
- Pałac w Łężanach,
- Śluzy: Długopole, Leśniewo Górne, Bajory Małe, Leśniewo Dolne,
- Wilczy Szaniec,
- Wzgórze kościelne w Kętrzynie,
- Grodziska w Barcji,
- Kaplica św. Anny w Robawach,
- Kościół św. Katarzyny w Kętrzynie,
- Święta Lipka,
- Najstarsza Wieś w powiecie Wopławki,
- Zamek w Bezławkach,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

W drugiej przesyłce było:
- ulotka reklamowa powiatu,
- przypinka (PIN) kolejna 716 w kolekcji !!!


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka od firmy z branży badawczej.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
- pendrive 8 GB (pierwszy o takim kształcie),
- 4 różno kolorowe długopisy,


I na koniec tradycyjnie informacja że dziś do mojej kolekcji przypinek (PIN) przybyło aż 16 nowych PIN-ów, które wyglądają tak: 


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!