sobota, 21 maja 2016

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 700-tny PIN

Dziś mamy 21.05.2016 r. Wyjątkowo w sobotę jak już wspominałem w piątkowym wpisie w tym tygodniu (poniedziałek) w mojej kolekcji przypinek (PIN) pojawiła się wpinka, która otrzymała numer 700 (a przez tydzień przybyło aż 24 nowych przypinek (PIN) głównie za sprawą wymiany). Tradycyjnie jak to było już kilkakrotnie po każdym pojawieniu się 100-tnej przypinki, publikuje na Blogu zdjęcie mojej całej bogatej kolekcji przypinek (PIN).

Aktualnie moja kolekcja przypinek (PIN) liczy aż 724 sztuk z różnych: gmin, miast, powiatów, miast zagranicznych, uczelnie, instytucji polskich, patriotyczne, firmowe, sportowe oraz marki samochodowe i piwne.

Oto kilka słów historii mojego kolekcjonowania:
Moje kolekcjonowanie zaczęło się od 16 lutego 2015 r. Tego dnia otrzymałem mojego pierwszego PIN-a od Urzędu Gminy Warta Bolesławiecka. Przez ten czas do dzisiaj kolekcja bardzo się wzbogaciła o nowe okazy, najbardziej do poszerzenia się mojej kolekcji PIN-ów przyczyniła się jedna firma przyjaciół mojego Bloga, kilka kolekcjonerów, który wymienili się ze mną PIN-ami. Dziękuje też  za wsparcie i że mi oraz mojej kolekcji PIN-ów kibicujecie aby była jak największa.

W kolekcji jak możecie zauważyć jest też 86 przypinek (PIN), które się powtarzają i za te PIN-y chętnie się wymienię-więcej za jakie i które przypinki mogę się wymienić-informacja ta znajduje się na stronie  
Przypinki i PIN-y na wymianę.
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Jeżeli jest Gmina, Miasto, Powiat, Instytucja, Firma, Osób prywatna), która chciałaby mi powierzyć swoje przypinki (PIN), w takim razie ZAPRASZAM do kontaktu mailowego ze mną: lukasz700000@interia.pl
 
Oto i moja cała kolekcja przypinek (PIN):