piątek, 10 czerwca 2016

Piątkowe - 5 przesyłek autografowo, senatorsko, przyjacielsko, urzędowo, firmowo oraz świętowanie 800-tnego PIN-a w kolekcji

Dziś jest 10.06.2016r. (start Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016) ciekawie czy nasza drużyna wyjdzie z grupy ? dobrze jej życzę i kibicuje !!! Dziś natomiast w Siedlcach świeciło słońce, lecz potem po południ pogoda się popsuła i padał ulewny deszcz. Po południu pojechałem na trochę do rodziny na wieś i dlatego publikacja dzisiejszego wpisu się opóźniła.

Dziś też mogę ogłosić że "odpukać" odpędziłem ciemne chmury i do mojej listy pozytywów zameldowało się aż 7 nowych pozytywów w tym jedna nagroda sportowa na czasie. Także w ostatnim czasie mojemu Blogowi przybyła nowa Przyjaciółka, która zadeklarowała że bardzo podoba jej się moja PIN-owa kolekcja i chciałaby ją uzupełnić o kilka nowych i ciekawych okazów - bardzo mi z tego powodu miło !!!

Dzisiejszy dzień 10 czerwca to też okazja do świętowania 800-tnego PIN-a który pojawił się dziś w kolekcji - więcej o nim w 3 przesyłce. W ostatnim czasie moja kolekcja PIN-owa bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ponieważ w niecały miesiąc od 16 maja (700 PIN) udało mi się zasilić kolekcję o równe 100 PIN-ów.

Związku z 800-nym PIN-em jutro zamieszczę wpis na Blogu ukazujący moją pełną kolekcję PIN-ów - Zapraszam na jutro !!!

Zapraszam Was też serdecznie na niedzielny wpis który będzie wyjątkowy i odbiegający od tematu Bloga. W Siedlcach w niedziele odbędzie się Mrowisko 2016r. czyli SIEDLECKI ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH /na terenach zielonych obok Amfiteatru miejskiego - ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Wybieram się na tą imprezę i obiecuje Wam że w niedziele przedstawie kilka fotek w zapowiadanym niedzielnym wpisie. 


Mam nadzieje że w przerwie meczów będziecie miecz chwilę czasu aby wpaść do mnie na Bloga i zapoznać się z nowymi wpisami które wyjątkowo ukażą się w sobotę i niedziele.

Wracają do przesyłek to dziś listonosz przyniósł mi ich 5 i muszę przyznać że bardzo mi się one podobają widać że nadawcy się postarali. Dobrze wiem wiem że jak nigdy się dziś rozpisałem, do roboty zaczynamy opisywanie 5 przesyłek 3,2,1 START...

Pierwsza koperta od Piotra Reissa.
Piotr Reiss - polski piłkarz występujący na pozycji napastnika. Wychowanek Lecha Poznań, król strzelców polskiej Ekstraklasy, członek Klubu 300 oraz reprezentant Polski. Były trener piłkarzy Tarnovii Tarnowo Podgórne. Pięciokrotny laureat Srebrnej Piłki Głosu Wielkopolskiego dla najlepszego piłkarza Wielkopolski. Współzałożyciel Akademii Piłkarskiej Reissa, szkolącej dzieci w kierunku rozwoju sportowego.

A w pierwszej kopercie znalazłem:
- zdjęcie z autografem od Piotra Reissa,


Panu Piotrowi życzę wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz przesyłam pozdrowienia.

Druga przesyłka jest od Biura Senatorskiego pewnego Senatora RP.
W drugiej przesyłce było:
- ulotka reklamowa ze zdjęciem Senatora,
- breloczek,


Trzecia przesyłka i muszę przyznać że najlepsza na dziś jest od Przyjaciółki mojego Bloga Marty.
A w trzeciej przyjacielskiej przesyłce było:
- 23 przypinki (PIN) które nie dość że dużym stopniu uzupełnią moją kolekcję to i jedna z tych przypinek (PIN) otrzymała miano 800-nego PIN-a w mojej kolekcji - kolejne od 790 do 813 w PIN- owej kolekcji !!!


Przyjaciółce Bloga Marcie serdecznie dziękuje za super przesyłkę i oficjalnie powiadomić że oto ten PIN w kolekcji będzie nosił miano numeru 800 - 
GRATULACJE i muszę powiedzieć że takie przesyłki to ja bardzo lubię.

Oto PIN numer 800-set w mojej kolekcji:


Czwarta koperta jest od Urzędu Miejskiego w Tyczynie - Miasto w województwie podkarpackim, powiat rzeszowski, graniczące bezpośrednio z Rzeszowem. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Tyczyn. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa rzeszowskiego.
Przez miasto przepływa Strug, niewielka rzeka dorzecza Sanu. Dodatkowo można wyróżnić następujące części miasta: Księży Lasek, Lasek, Łany, Łany Tyczyńskie, Mokra Strona, Potoki, Pułanek, Tyczyńskie Potoki, Zagrody.

W Tyczynie warto zobaczyć między innymi:
- Pałac Wodzickich,
- Stary i nowy cmentarz żydowski,
- Kościół św. Katarzyny i Świętej Trójcy,
- Układ urbanistyczny średniowiecznego miasta,
- Dawny Sąd Grodzki i Urząd Skarbowy,
- Społeczne Muzeum Regionalne,
- Kamienica przy Rynku 4,
- Dom przy Kopernika 1,

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej przesyłce była:
- dobrze zabezpieczona przypinka (PIN) kolejna 814 do kolekcji !!!


Piąta i ostatnia przesyłka na dziś jest firmy z branży logistycznej.
A w piątej i ostatniej na dziś przesyłce można było znaleźć:
- korektor w myszce (pierwszy taki firmowy gadżet w mojej kolekcji i muszę przyznać że firma trafiła w sedno ponieważ taki korektor miałem sobie kupić - firma czyta w moich myślach),
- paczka miętówek w ładnym pudełeczku,
- długopis,
- firmowa przypinka (PIN) kolejna 815 w kolekcji !!!


Dawno już nie było ale dziś będzie informacja o tym jak i o ile przez ten piątkowy dzień wzbogaciła się moja kolekcja przypinek (PIN). W dniu dzisiejszym dziękuje Przyjaciółce Bloga i nie tylko moja kolekcja PIN-owa wzbogaciła się łącznie o 25 przypinek (PIN) które prezentują się tak:


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!