środa, 22 czerwca 2016

Środowe - 2 przesyłki z wymiany PIN-ów - wpis 297

Dziś mamy 22.06.2016r. piękny i słoneczny dzień w Siedlcach. Do mojej listy pozytywów w dniu dzisiejszym doszło aż 5 nowych pozycji: (2 autografy, 1 urząd, 1 firma i 1 nagroda) - jestem ciekawy tych przesyłek !!!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna okazja do świętowania otóż już niedługo (mam nadzieje że w następnym tygodniu) na Blogu pojawi się wpis numer 300 !!! Kto by powiedział że przez 1,5 roku 300 razy mój Blog mógł Wam zabierać chwilkę czasu i moje wpisy będą mogły gościć na waszych ekranach komputerów, smartfonów, tabletów itp. - DZIĘKI

Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś wcześnie jak zawsze przed godziną 12:00 do moich drzwi zastukał listonosz i miał dla mnie 2 wyczekiwane przesyłki. Te dwie dzisiejsze przesyłki wyglądają a właściwie prezentują się tak...

Pierwsza przesyłka PIN-owa jest od kolekcjonera Dominika z którym jak już wspominałem wymieniłem się PIN-ami.

A w pierwszej przesyłce było:
- 19 przypinek (PIN) kolejne od 809 do 827 w kolekcji !!!


Koledze po fachu kolekcjonerowi PIN-ów Dominikowi serdecznie dziękuje za super przesyłkę.

Druga i ostatnia przesyłka na dziś podobnie jak pierwsza pochodzi z wymiany PIN-ów od kolekcjonera Piotra.

W drugiej przesyłce było zapowiadanych:
- 20 przypinek (PIN) w tym jedna uszkodzona ale chyba uda się ją naprawić - kolejne od 828 do 847 w kolekcji !!!


Kolekcjonerowi Piotrowi także dziękuje za miły i bardzo szybki kontakt.

I jak tu się nie cieszyć ? otóż w jedno środowe popołudnie moja kolekcja przypinek (PIN) zostaje wzbogacona aż o 39 przypinek (PIN). Mogę Wam tak w sekrecie powiedzieć że gdy w kolekcji PIN-ów pojawi się wpinka numer 900 planuje od dłuższego czasu się przyłożyć i wszystkie PIN-y przemyć, niektóre podreperować, odłożyć na inny karton powtórki, poukładać tematycznie np.: patriotyczne, partie polityczne, wojewódzkie, powiatowe, miejskie, gminne, polskie okazyjne, zagraniczne, sportowe, firmowe, inne oraz wbić je na nowy karton i pokazać Wam premierę mojej kolekcji przypinek (PIN) po nowemu w wpisie na Blogu z okazji 900-tnego PIN-a w kolekcji.

Te pracę muszę przeprowadzić bo jak widzicie w ostatnim czasie od 26.02. doszło dużo wpinek i zrobił się bałagan w kolekcji. Wracają do dzisiejszych 39 PIN-ów to razem prezentują się tak (prawda że ładnie):


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!