czwartek, 7 lipca 2016

Czwartkowe - 8 przesyłek/paczek firmowo, wymiana PIN-ów, urzędowo, instytucyjnie i firmowo oraz wizyta Kuriera

Dziś jest 7.07.2016r. pogoda w Siedlcach nie rozpieszcza. Od rana królowa aura pochmurno, choć było kilka chwil z przebłyskami słońca. Wczoraj mimo wysłania kilkunastu próśb nie otrzymałem żadnej pozytywnej odpowiedzi za to dziś mogę się pochwalić jednym urzędowym pozytywem, może jutro będzie lepiej. Moja lista pozytywów ma jeszcze kilka fajnych pozycji więc nie jest źle - ale pozytywów nigdy nie za mało !!! 

Wczoraj zrobiłem pierwszy krok do ułożenia na nowo mojej kolekcji przypinek (PIN). Wszystkie wpinki pogrupowałem tematycznie i teraz oczekują na wpięcie. Czekam z tym do jutra, bo może jeszcze jakieś PIN-y się pojawią ;-) Oto jak teraz wygląda moja kolekcja przypinek (PIN):


Co do dzisiejszych przesyłek/paczek to czwartkowy dzień przyniósł ich łącznie 8. Prawie jednocześnie otrzymałem 7 przesyłek od Listonosza i 1 od miłego Kuriera. Wszystkie te przesyłki były przez mnie spodziewane, choć o dwóch nic nie wiedziałem że zmierzają do mnie.

Pogoda dziś nie rozpieszcza i jestem cały dzień senny (chyba nie jestem odporny na zmienną pogodę). To co bierzemy się do pracy i mam nadzieje że zaskoczę Was dziś moimi 8 przesyłkami 3,2,1 START:

Pierwsza paczka kurierska jest od firmy WIKO Poland Sp.z.o.o. http://pl.wikomobile.com/ i https://www.facebook.com/WikoPoland/ - to drugi co do wielkości sprzedawca smartfonów we Francji obecny również w Polsce. Firma oferuje szeroką gamę produktów, które wyróżnia wysoka jakość, atrakcyjne wzornictwo oraz ponadprzeciętne parametry techniczne w korzystnej relacji do ceny. Dzięki przychylności klientów oraz silnym partnerskim powiązaniom ze sprzedawcami detalicznymi, firma Wiko w ciągu zaledwie trzech lat osiągnęła czołową pozycję na rynku telefonów komórkowych we Francji. Popularnym produktem marki jest Wiko RAINBOW -  smartfon o ekranie 5” wprowadzony na francuski rynek w maju 2014 roku, który już miesiąc później zdobył pozycję nr 1 w internetowej sprzedaży smartfonów (źródło: agencja GfK). Obecnie celem biznesowym firmy jest dalszy rozwój na rynkach europejskich oraz poza Europą – w Azji oraz Afryce. Obecnie firma w swojej ofercie posiada: smartfony, telefony komórkowe oraz akcesoria.

A w pierwszej paczce kurierskiej było można znaleźć:
- koszulka M,
- czyścik do ekranu telefonu,
- opaska na rękę,
- przypinka,
- przypinka (PIN) kolejna 938 w kolekcji !!!


Druga przesyłka od kolekcjonera przypinek (PIN) Pawła z którym wymieniłem się PIN-ami parę dni temu. To już moja druga wymiana z Pawłem i muszę powiedzieć że obie wspominam pozytywnie !!! Dobry kontakt, szybkie porozumienie, wysyłka bez śladu uszkodzenia - to cechy które lubię najbardziej przy wymianach PIN-owych i przy pozytywach gadżetowych.

W drugiej przesyłce było:
- 8 przypinek (PIN) z tym że po wczorajszej MEGA paczce PIN-owej 2 wpinki muszę przeznaczyć na wymianę, czyli razem 6 PIN-ów - kolejne od 939 do 944 w kolekcji !!!


Dziękuje Pawłowi za wymianę PIN-ów (mam nadzieje że nie była ona ostatnia) oraz życzę Pawłowi coraz szybszego powiększenia jego kolekcji przypinek (PIN). 

Trzecia przesyłka jest od Starostwa Powiatowego w Lubartowie - Powiat w Polsce (województwo lubelskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Lubartów. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie: Lubartów, gminy miejsko-wiejskie: Kock, Ostrów Lubelski, gminy wiejskie: Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, Uścimów i miasta: Lubartów, Kock, Ostrów Lubelski.
 
Powiat lubartowski oferuje wiele atrakcji dla turystów. Coś dla siebie znajdą zarówno fani sportów wodnych, jak i Ci lubiący wypoczywać na łonie przyrody. Bogactwo atrakcji turystycznych jest nierozerwalnie złączone z pięknym położeniem powiatu. 

Wśród bogactwa atrakcji turystycznych warto odwiedzić:
- Kozłowiecki Park Krajobrazowy,
- Pradolina Wieprza,
- Kąpieliska,
- Stajnie,
- Park Linowy,
- Ranczo Arka,
- Paintball,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej przesyłce było:
- mapa powiatu,
- dobrze zabezpieczona przypinka (PIN) kolejna 945 w kolekcji !!!


Czwarta koperta od Urzędu Gminy Orchowo - Gmina wiejska w województwie wielkopolskim, powiat słupecki. 1973-75 w powiecie mogileńskim w woj. bydgoskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie konińskim. Siedziba gminy to Orchowo.

W Gminie Orchowo warto odwiedzić następujące miejsca:
- Jezioro Kownackie (Mlecze),
- Jezioro Orchowskie (Orchowo),
- Jezioro Miławskie (Rękawczyn),
- Jezioro Piłka (Kinno),
- Dwór Zakrzewskich (Linówiec),
- Kościół Wszystkich Świętych (Orchowo),
- Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (Orchowo),
- Dwór modrzewiowy (Osówiec),
- Kaplica Matki Boskiej Różańcowej (Osówiec),
- Kościół św. Marcina (Linówiec),
- Kościół Matki Bożej Częstochowskiej (Szydłówiec),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej kopercie była:
- bardzo dobrze zabezpieczona przez uszkodzeniem przypinka (PIN) kolejna 946 w kolekcji !!!


Piąta przesyłka od Urzędu Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim - Gmina wiejska w województwie dolnośląskim, powiat ząbkowicki. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie wałbrzyskim. Siedziba gminy to Kamieniec Ząbkowicki.

Gmina w Kamieńcu Ząbkowickim zaprasza wszystkich swoich turystów do obejrzenia:

- Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim
- Zamek w Chałupkach,
- Opactwo Cystersów (Kamieniec Ząbkowicki),
- Kościół Wniebowzięcia NMP (Kamieniec Ząbkowicki),
- Młyn wodny (Byczeń),
- Kościół ewangelicki (Kamieniec Ząbkowicki),
- Młyn wodny (Chałupki),
- Kościół św. Mateusza (Sosnowa),
- Kościół św. Mikołaja (Doboszowice),
- Kościół św. Barbary (Pomianów Górny),
- Kościół św. Bartłomieja (Topola),
- Kościół św. Marcina (Byczeń),
- Kościół św. Katarzyny (Ożary),
- Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki,
- Zbiornik Kamieniec (Suszka),
- Kościół św. Jana Chrzciciela (Starczów),
- Figura św. Jana Nepomucena (Byczeń),
- Park zamkowy (Chałupki),
- Kościół Ducha Świętego (Śrem),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w piątej przesyłce znalazłem:
- 4 foldery reklamowe,
- ulotka,
- mapa Pałacu w Kamieńcu Ząbkowickim,
- zakładka do książki,
- 3 pocztówki,
- długopis,
- breloczek,
- przypinka (PIN) kolejna 947 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka jest od pewnej instytucji.
W szóstej przesyłce było:
- mapa miasta Szczecina,
- przypinka (PIN) kolejna 948 w kolekcji !!!

 
Siódma przesyłka jest od firmy deweloperskiej.
A w przesyłce było
- gruby notes, 
- dmuchana piłka (ale u mnie w rodzinie dzieci będę miały radochę z tej piłki),
- super pendrive 16 GB,
- 2 długopisy,
- 2 ołówki,


Ósma i ostatnia przesyłka na dziś od firmy z branży motoryzacyjnej.
W ósmej ostatniej przesyłce było:
- kamizelka odblaskowa,
- dmuchana piłka (druga dziś),
- katalog części zamiennych,
- 2 katalogi Fiat 500,
- książka Karina Gaibulina "Adolf Januszkiewicz 24 lata Zesłania na Syberii: Pomiędzy "Cywilizacją" a "Światem Półdzikim"
- etui na dokumenty,


I na koniec jak się pewnie domyślacie nie mogłem nie zamieścić informacji o ile dziś wzbogaciła się moja PIN-owa kolekcja. Po wczorajszych 75 wpinkach dziś przyszła kolej na 13 przypinek (PIN) a właściwie 11 bo dwie idą na wymianę. Nowe PIN-y prezentują się tak: 


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!