wtorek, 12 lipca 2016

Wtorkowe zaproszenie

Dziś jest 12.07.2016r. (deszczowy dzień w Siedlcach) przesyłek i paczek dziś niestety nie było (jak to we wtorek), ale za to otrzymałem dwa zapewnienia że przesyłki będą wysłane dziś i jutro + pozytyw na zagranicznego PIN-a. Tak jak pisałem we wczorajszym wpisie zastanawiałem się wczoraj nad utworzeniem fanpage mojego Bloga. Podjąłem decyzje czemu nie, lubię nowe wyzwania.

Wczoraj w godzinach wieczornych powstał oficjalny profil Facebook-owy Bloga "Gadżety na dobry dzień". Jak pewnie zauważyliście na Blogu w lewym rogu pojawiło się wysuwane logo Facebook, gdzie dostępny jest link do fanpage. Stworzyłem go aby być bliżej z przyjaciółmi bloga, czytelnikami oraz osobami które co jakiś czas wpadają na mojego Bloga. Chcę się z wami dzielić różnymi informacjami gadżetowymi ale również innymi ciekawymi rzeczami, czy zdjęciami. Profil Facebook-owy to też idealne miejsce do wymian informacji, jeżeli macie do mnie pytania do za pomocą fanpage chętnie i szybko Wam na nie odpowiem.


Myślę że Fanpage tak jak Blog przyjmie się bardzo pozytywnie i z dnia na dzień będziemy się cieszyć coraz większą ilością Lajków !!! Jak teraz widać na godzinę 15:00 od wczorajszego wieczora fanpage Bloga śledzi 11 osób - dobry wynik, ale może być lepszy !!!

Z góry dziękuje za każdego lajka i komentarz. 
!!! POZDRAWIAM !!!

Łukasz Stańczuk                                    
Główny Administrator Bloga "Gadżety na dobry dzień"