środa, 27 lipca 2016

Środowe - 3 przesyłki, z wymiany PIN-ów, zagraniczna i firmowa

Dziś mamy 27.07.2016r. półmetek wakacji. W Siedlcach tak jak wczoraj od rana króluje upalna pogoda choć słyszałem że ma być burza. Jak pewnie Wiecie wczoraj rozpoczęły się Światowe Dni Młodzieży 2016r. w Krakowie i z tej okazji mam dla Was kilka zdjęć pewnej instalacji ukazująca zabytki Siedlec, stworzona na ŚDM 2016r.:NOWOŚĆ NA BLOGU:
Dziś na Blogu swoją premierę ma widzet ja tak go nazwałem "Skąd jesteście". Nowy gadżet znajduje się po lewej stronie na pasku pod "Pogodą w Siedlcach". Widzet ten pokazuje informacje z jakich państw i miast są osoby które odwiedzają mojego Bloga. Jak zauważyłem od rana to prawie z każdego regionu Polski ktoś na Blogu się zameldował :-)

Z okazji że moja blogerowa koleżanka Katarzyna ma dziś urodziny chciałbym je życzyć Wszystkiego Najlepszego, zdrowia, szczęścia i wielu bardzo fajnych przesyłek.

Jeżeli chodzi o przesyłki to wczoraj od listonosza otrzymałem tylko jedną przesyłkę i do tego uszkodzoną w czasie wysyłki. Mogę się tylko domyślać że w dziurawej przesyłce była przypinka (PIN). Natomiast dziś chwilę po 12:25 odwiedził mnie równie listonosz który miał dla mnie 3 przesyłki. Ten środowy dzień mogę śmiało zaliczyć na plus "+" jeżeli chodzi o pozytywne odpowiedzi, otrzymałem ich 4 od firm i 1 "proszę spróbować za jakiś czas". Do tego od rana coś mi szwankuje myszka od komputera - może czas ją wymienić ?

Dobrze nie ma co przeciągać i się rozpisywać, upał za oknem więc trzeba się brać do pracy...

Pierwsza przesyłka jest od znajomego kolekcjonera przypinek (PIN) Piotra z który to zawsze szybko udaje się nam porozumieć.
A w pierwszej przesyłce było:
- 9 przypinek (PIN) z wymiany - kolejne od 1057 do 1065 w kolekcji !!!


Mam nadzieje że to nie była nasza ostatnia wymiana i zakiś czas wymienimy się PIN-ami ponownie

Druga przesyłka pochodzi o zagranicznego miasta.
W drugiej przesyłce było:
- list,
- przypinka (PIN) na magnesie,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnego salonu samochodowego marki Mercedes.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
- 2 przypinki "Przyjaciel Mercedesa",


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!