poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Poniedziałkowe - 6 przesyłek, przyjacielsko, poselska, hotelarsko, motoryzacyjno, technologiczna

Dziś mamy 1.08.2016r. (72 Rocznica Powstania Warszawskiego) Jak tam u Was po weekendzie ? Ja przez weekend postanowiłem wziąć się za długo odkładane generalne porządki. Z tego też powodu odpuściłem sobie gadżetowe sprawy do poniedziałku. Wczoraj wybrałem się trochę na miasto aby wykonać kilka zdjęć z cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" niestety deszcz pokrzyżował mi trochę plany ale kilka zdjęć udało mi się zrobić, oto one: 

- Pomnik Świętego Jana Pawła II i budynek Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach:


 - Urząd Miasta Siedlce:


- Budynek Narodowego Banku Polskiego w Siedlcach i widok na naszą Galerię Siedlce (stara część):Zdjęcia zdjęciami a kariera gadżetowa toczy się dalej. Dziś wysłałem kilka maili oraz przypomniałem się w kilka miejsc co przyniosło mi łącznie 3 pozytywy firmowe w tym jeden bardzo fajny - więcej o tym wkrótce. Moja lista pozytywów nie cieszyła się długo z dużej liczy pozytywnych odpowiedzi ponieważ około godziny 13:30 odwiedził mnie listonosz z 6 przesyłkami i z listy musiałem 5 namiarów wykreślić - będą nowe ;-) 

Dziś nie możemy zapomnieć też o 72 Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego oraz o 17:00 Godzinie "W" gdzie tak jak w Siedlcach i innych miastach zawyją syreny alarmowe.


Nie będę już się rozpisywał i zaczynam opisywanie dzisiejszych 6 przesyłek od listonosza...

Pierwsza koperta jest od pewnego nadawcy.
A w pierwszej kopercie było:
- 2 przypinki (PIN) Gminy Bobrownik i Województwa Świętokrzyskiego - kolejne 1067 i 1068 w kolekcji !!!


!!! Tej pewnej osobie serdecznie dziękuje za te dwa pinsy !!!

Druga przesyłka jest od Biura Poselskiego Posła RP.
W drugiej przesyłce było:
- smyczka,
- 4 przypinki,
- list,


Trzecia przesyłka od firmy z branży spożywczej.
A w trzeciej przesyłce była:
- firmowa przypinka (PIN) kolejna 1069 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka od pewnego hotelu w Polsce.
W czwartej przesyłce było:
- folder reklamowy hotelu,
- 2 długopisy, 
- 2 balony,


Piąta przesyłka od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w piątej przesyłce było:
- breloczek,
- smyczka,


Szósta i ostatnia przesyłka na dziś jest od Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Rubież 46, 61-612 Poznań) http://ppnt.poznan.pl/ i https://www.facebook.com/PPNTpoznan/?fref=ts - to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, gdzie naukowcy, start-upy, a także doświadczone firmy znajdują otoczenie sprzyjające ich rozwojowi. Park to również grono ekspertów, na co dzień żyjących innowacjami i oferujących usługi doradcze, badawcze i proinnowacyjne zainteresowanym klientom. Jesteśmy jedynym parkiem technologicznym w Polsce posiadającym status jednostki naukowej.  PPNT działa w ramach Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


PPNT w Poznaniu to:
- pierwszy w Polsce park technologiczny,
- status jednostki naukowej,
- 5,4 ha powierzchni,
- 80 innowacyjnych firm,
- ponad 60 laboratoriów badawczych,
- ponad 18.000 m2 nowoczesnych budynków,
- nowoczesne DataCente,

Misja:

Misją PPNT jest komercjalizacja wiedzy i technologii, szczególnie w obszarze chemii, fizyki, biotechnologii i IT, w oparciu o prowadzone badania naukowe oraz unikalne w skali kraju kompetencje i wyspecjalizowaną infrastrukturę. Park świadczy profesjonalne usługi dla innowacyjnego biznesu oraz nauki, budując przyjazne i kreatywne otoczenie dla młodych talentów. Oferuje wsparcie w zakresie kompetencji menedżerskich oraz kontaktów z naukowcami i przedsiębiorcami w celu osiągnięcia sukcesu rynkowego.Dzięki sprzedaży wysokiej jakości usług, a także finansowaniu zewnętrznemu, stanowimy wartościowe miejsce pracy, zapewniając satysfakcję zawodową i rozwój pracowników. 

Wizja rozwoju Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w 2025 roku:
PPNT w roku 2025 to kluczowy węzeł wiedzy oraz technologii w regionie, i jeden z liczących się akordów krajowego systemu innowacji, wyznaczający nowe trendy rozwojowe dla instytucji otoczenia biznesu. Klienci szukający wsparcia, gwarantującego rozwój swoich przedsięwzięć, chętnie korzystają z naszej oferty. Dzięki atrakcyjnemu portfolio usług oraz wewnętrznej synergii, umożliwiamy ekspansję firm na rynki międzynarodowe i budujemy ich zdolność do stałego generowania innowacji. Znacząca dominacja przychodów ze sprzedaży usług nad środkami pochodzącymi z finansowania zewnętrznego, generuje dochody pozwalające na rozwój Parku oraz własne inwestycje strukturalne i kapitałowe. PPNT jest bardzo dobrym pracodawcą dla osób o wysokich kompetencjach. Strategia Rozwoju Poznańskiego Parku-Naukowo Technologicznego Fundacji UAM, czerwiec 2016r.

Co oferuje:

Poznański Park Naukowo-Technologiczny to miejsce, w którym innowacyjne firmy, instytucje naukowe i przyszli przedsiębiorcy znajdują zarówno przestrzeń na wynajem, jak i różnorodne usługi wspierające ich rozwój.
Szukasz odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia badań? Wykonujemy szereg analiz, usług badawczych i opracowujemy nowe technologie. Zespół ekspertów dysponujący unikatową aparaturą jest w stanie dostarczyć rozwiązania technologiczne, usprawniające produkt lub metodę produkcyjną dla klientów z różnych branż przemysłu (biotechnologicznego, spożywczego, kosmetycznego, chemicznego, itd.). PPNT posiada status jednostki naukowej kategorii B, nadany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co umożliwia rozwijanie działalności badawczej, w tym również realizowanie wspólnych projektów z przedsiębiorstwami technologicznymi.
Szukasz nowoczesnej przestrzeni dla swojej firmy? PPNT to nie tylko laboratoria, biura, DataCenter czy sale szkoleniowe na wynajem, ale także przedszkole, bufet, biblioteka, Laboratorium Wyobraźni, tereny zielone. Doradztwo, spotkania networkingowe, partnerstwo krajowe i zagraniczne – to kolejne elementy, tworzące szczególny ekosystem, sprzyjający rozwojowi firm wspieranemu przez ekspertów PPNT.
Szukasz wsparcia w procesie opracowania i wdrażania innowacji? Poszukujesz dostawców technologii lub finansowania zewnętrznego? Nasi eksperci oferują wsparcie na poszczególnych etapach procesu wdrażania innowacji, od analizy pozycji konkurencyjnej poprzez określenie źródeł innowacji, poszukiwanie funduszy na projekty innowacyjne, aż do ochrony prawnej.
Zamierzasz założyć własną firmę? Potrzebujesz wsparcia w ocenie pomysłu i opracowaniu modelu biznesowego? Nasi eksperci kompleksowo przygotują Cię do rozpoczęcia działalności gospodarczej w oparciu o Twój pomysł biznesowy i potrzeby.
SERDECZNIE POLECAM :-)

W szóstej przesyłce było:
- 4 foldery reklamowe,
- ulotka,
- zakładka do książki z magnesem,
- zestaw pasków do zaznaczania,
- czepek,
- słuchawki w etui,
- podkreślacze,
- mała latarka z żetonem do wózka, 
- opaska odblaskowa,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!