wtorek, 9 sierpnia 2016

Wtorkowe - 4 przesyłki/paczki, firmowo, PIN-owo i firmowo oraz autografowo (Listonosz/Pocztex/Kurier) - Gadżetowe Trzęsienie Ziemi + świętowanie 1100-tnego PIN-a w kolekcji !!!

Dziś jest 9.08.2016r. właśnie wróciłem około 10:20 do domu z wypadu na wieś do rodziny. W czasie wyjazdu czyli od wczoraj popołudnia do dzisiejszego rana miałem ograniczony dostęp do internetu i z tego powodu zapuściłem trochę moją skrzynkę mailową.

GADŻETOWE TRZĘSIENIE ZIEMI:
Po powrocie do domu i sprawdzeniu maila zauważyłem że w sumie wczoraj otrzymałem 6 nowych pozytywów (3 urząd, 1 wymiana PIN-owa, 2 firmy). Ale 6 pozytywów to nie wszystko !!! Dziś natomiast w czasie wysyłania jak zawsze kilku maili moja skrzynka mailowa była rozgrzana do czerwoności ponieważ do wspominanych 6 pozytywów dołączyło kolejne 5 nowych miłych mail (3 instytucje i 2 firmy). Czyli w sumie przez dwa dni poniedziałek i wtorek do mojej listy pozytywów dołączyło aż 11 nowych pozytywów oraz otrzymałem informacje o tym że od pewna firma wysłała mi swoje gadżety kurierem - zapowiada się ciekawa paczka !!!

!!! SUPER !!!
!!! Dziękuje bardzo nadawcom przesyłek i paczek !!!

Również w dniu dzisiejszym miło mi ogłosić że w końcu wybiła ta godzina i w mojej kolekcji przypinek (PIN) pojawiła się wpinka numer 1100 !!! Więcej informacji o tym wydarzeniu pojawi się przy opisywaniu drugiej paczki. 

Jak co 100-tny PIN zapraszam serdecznie w sobotę (13.08.2016r.) na specjalny wpis poświęcony i ukazujący całą moją PIN-ową kolekcję.

Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki w tym szalonym dniu to chwilę przed godziną 12:00 pojawił się listonosz który miał dla mnie dziś 1 przesyłkę. Około 12:15 do moich drzwi zapukał Pocztex z dwiema superowym paczkami. Już myślałem że na dziś starczy ale z błędu wyprowadził mnie telefon od Kuriera z pytaniem "czy jestem w domu ponieważ ma dla mnie paczkę ?". W sumie dziś otrzymałem 5 nowych pozytywów, 1 przesyłkę od Listonosza, 2 paczki od Pocztexu i 1 paczkę Kurierską.

Myślę że starczy na dziś tego rozpisywania i najwyższa pora pokazać Wam moje dzisiejsze zdobycze a jest warto...

Pierwsza paczka Kurierska jest od firmy TERMET S.A. - jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe oraz laboratorium badawcze, w których opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów.
Ukierunkowanie firmy na produkcję urządzeń grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i niezawodności. TERMET S.A. dokłada wszelkich starań, aby proponowane produkty były z najwyższej półki technicznej, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Więcej szczegółów na temat produktów firmy są do dostępne na stronie internetowej oraz zapraszam do odwiedzania i zalajowania fanpage firmy na Facebooku.


A w pierwszej paczce było:
- koszulka L,
- 3 notesy,
- bardzo gruby bloczek z karteczkami,
- latarka do założenia na głowę,
- breloczek latarka,
- 4 długopisy,


Druga MEGA SUPER paczka Pocztex jest od pewnego nadawcy.
W drugiej MEGA SUPER paczce było:
- 41 wyjątkowych przypinek (PIN) kolejne od 1076 do 1116 w kolekcji,
- katalog (nie ma na zdjęciu),


Miło mi ogłosić że miano przypinki (PIN) numer 1100 otrzymałam wpinka która prezentuje się tak GRATULUJE:


Trzecia paczka Pocztexu od firmy z branży stolarki okiennej i drzwiowej.
A w trzeciej paczce było:
- napój energetyzujący,
- duża teczka,
- duży notes,
- 5 długopisów,


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka od pewnego nadawcy.
W czwartej i ostatniej przesyłce było:
- pocztówka z autografem obrońcy Legii Tomasza Jodłowca,
- wspólna pocztówka z autografami zawodników Legii,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!