piątek, 26 sierpnia 2016

Piątkowe - 7 przesyłek/paczek, firmowo, szkolne w tym Pocztex i Kurier

Dziś mamy 26.08.2016r. słońce na zakończenie wakacji zaczęło nasz coraz bardziej rozpieszczać a ja dziś otrzymałem same SUPER przesyłki i paczki - ale wszystko po kolei !!!

Z rana jak pewnie się domyślacie wysłałem kilka maili z prośbami o gadżety co potem przyniosły mi: 1 pozytyw oraz 2 odpowiedzi typu: "proszę przypomnieć się w poniedziałek" i "przekażemy prośbę dalej do działu marketingu" - jestem ciekawy co z tego wyniknie dalej, ale jestem dobrej myśli. Co do przesyłek/paczek to około godziny 12:15 odwiedził mnie Pocztex z paczką (trochę się uśmiałem ponieważ parę chwil wcześniej otrzymałem od tej firmy informacje że paczka została wysłana w dniu wczorajszym a tu za chwilę Pocztex dzwoni z nią HEHEHE), chwilkę po Pocztexie o 12:30 do moich drzwi zadzwonił Kurier z dużą paczką dla mnie. Trochę później o 13:15 do moich drzwi zastukał listonosz na zastępstwie, którym miał dla mnie dziś 5 przesyłek (niektóre z nich nawet spore). Łącznie SUPER przesyłek i paczek dziś przy piątku otrzymałem 7 z których się naprawdę cieszę. DZIĘKUJE BARDZO NADAWCOM DZISIEJSZYCH PRZESYŁEK i PACZEK.

Otrzymane dziś przesyłki/paczki co prawda odchudziły moją listę pozytywów ale mam nadzieje że są jeszcze super i bardzo miłe: Urzędy, Instytucje, Szkoły, Firmy które nie raz zaskoczą mnie swoimi przesyłkami i paczkami.

 Myślę że nie ma co się dalej rozpisywać i trzeba zacząć prezentacje dzisiejszych gadżetowych skarbów 3,2,1 LECIMY...

PS: Pokażcie że jesteście !!! Zachęcam do zostawiania komentarzy pod dzisiejszym jaki i innych wpisami na Blogu - DZIĘKI

Pierwsza paczka Pocztex jest od firmy Atlantis Deweloper (ul.Szymona Koszyka 27, 45-750 Opole - Biuro Sprzedaży Dewelopera).
Atlantis Deweloper to firma deweloperska, która wzbudziła uznanie na opolskim rynku.
Wszelkie działania podejmowane przez firmę w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie komfortu i bezpieczeństwa klientom oraz zapewnienia im pełnej satysfakcji. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu w każdym metrze to dla najważniejsze priorytety. Firma dba o każdy szczegół, wybiera innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dlatego też z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać za pośrednictwem strony internetowej oraz na fanpage'u firmy.


A w pierwszej paczce było:
- bardzo ładny album o mieście skąd pochodzi firma,
- notesy: 2 duże, 2 średnie i 2 małe,
- 2 maty przeciw słoneczne na tylne szyby samochodu,
- opaska odblaskowa,
- 10 długopisów,
- 5 balonów,
- 2 ulotki,


!!! DZIĘKUJE PANI KAROLINIE ZA SUPER PACZKĘ ORAZ ZA MIŁY KONTAKT !!!

Druga SUPER paczka kurierska od firmy St. Majewski z którą parę dni temu nawiązałem chęć współpracy.

Fabryka Ołówków „St. Majewski” powstała w 1889 roku w Pruszkowie i od tego czasu działa nieprzerwanie od 125 lat. Od początku istnienia firmy pracownicy dokładają wszelkich starań, by oferowane produkty wyróżniały się wysoką jakością wykonania oraz bogatym i wyszukanym wzornictwem. St. Majewski to największy producent i dystrybutor artykułów szkolnych na polskim rynku. Oferuje klientom ponad 1000 różnych wyrobów, w tym – produkowane od blisko wieku kredki „Bambino”, ołówki (szkolne, rysunkowe, stolarskie), tekstylia szkolne (plecaki, tornistry, torby na ramię, piórniki, worki na obuwie), a także artykuły papiernicze „Unipap” (zeszyty, bruliony, bloki, teczki, papiery kolorowe). Firma sukcesywnie rozwija się i rozszerza swój zakres działalności. Jest też licencjobiorcą największych polskich i światowych marek. Od lat firma St. Majewski współpracuje między innymi z: The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro, CD Project, Viacom oraz EOne. W celu wsparcia dystrybutorów produktów została rozwinięta szeroką działalność marketingową, którą obejmuje: reklamę w mass mediach, sponsoring, promocje czy też projektowanie dedykowanych linii wzorniczych. St. Majewski stale ubogaca gamę oferowanych artykułów, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na fanpage'u firmy.


W drugiej SUPER paczce kurierskiej znalazłem:
- extra zegar na ścianę (pierwszy w mojej kolekcji),
- składana parasolka (na pewno przyda się na jesienne deszczowe dni),
- kubek,
- mały zestaw kredek bambino,


!!! DZIĘKUJE BARDZO FIRMIE ST. MAJEWSKI ZA NAWIĄZANIE CHĘCI WSPÓŁPRACY ORAZ ZA SUPER PACZKĘ !!!


Trzecia przesyłka jest od Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Pedagogium https://www.pedagogium.pl/ i https://www.facebook.com/Pedagogium/

Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Pedagogium jest to profesjonalne kształcenie specjalistów w zakresie pracy profilaktycznej, resocjalizacyjnej, przedszkolnej, socjalnej, w zakresie bezpieczeństwa publicznego oraz wdrażanie w życie naukowe, edukacyjne i społeczne naszego kraju idei twórczej resocjalizacji. Polega ona na metodycznym rozpoznawaniu i rozwijaniu potencjałów oraz talentów tkwiących w osobach nieprzystosowanych społecznie, osobach wykluczanych społecznie i kulturowo, oraz innych jednostkach nie potrafiących samodzielnie rozwiązywać swoich problemów egzystencjalnych, w celu stymulowania ich przemiany tożsamościowej, umożliwiającej im adekwatne społecznie funkcjonowanie. Pedagogium jest jedyną w Polsce szkołą wyższą samodzielnie zajmującą się powyższą problematyką (w innych uczelniach publicznych i niepublicznych istnieją wydziały, instytuty, zakłady, katedry i inne komórki organizacyjne prowadzące kształcenie w tym zakresie). Żadna jednak w Polsce uczelnia nie wdraża w życie dydaktyczne, naukowe, oraz do praktyki pedagogicznej wspomnianej na wstępie koncepcji twórczej resocjalizacji. Uczelnia ściśle współdziała z powołaną przez nią Fundacją Pedagogiumktóra na co dzień prowadzi aktywną działalność edukacyjną, profilaktyczną i kulturalną.

A w trzeciej przesyłce było:
- plusowa maskotka szkoły,
- koszulka L,

Czwarta przesyłka od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
W czwartej przesyłce było:
- malowanka dla dzieci,
- czyści do ekranu smartfona,
- breloczek,
- odblask,
- długopis,


Piąta przesyłka również od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
A w piątej przesyłce było:
- 3 katalogi samochodowe,
- super składany lejek,
- 3 zapachy samochodowe,
- smyczka,


Szósta przesyłka od firmy z branży rolniczej.
W szóstej przesyłce znalazłem:
- zapalniczka samochodowa,
- pendrive 8 GB,
- 2 masywne otwieracze do butelek,
- 3 żetony do wózków sklepowych,
- 4 magnesy na lodówkę,
- 8 naklejek,
- 2 gumowe ołówki,


Siódma i ostatnia przesyłka na dziś od pewnego bardzo miłego banku.
A w siódmej i ostatniej przesyłce było:
- 2 kubki,
- 2 torby z materiału,
- 3 pluszowe maskotki,
- 2 notesy,
- zawieszana ulotka,
- 4 smyczki,
- 10 długopisów,
- 4 przypinki,
- 4 smyczki,


!!! Dziękuje bardzo pracownikom banku za super paczkę oraz za miły kontakt !!!

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!