poniedziałek, 31 października 2016

Poniedziałkowe - 4 przesyłki, autografowo i firmowe

Dziś mamy 31.10.2016r. (Halloween) właśnie zaczęliśmy nowy tydzień oraz nowy 382 i ostatni wrześniowy wpis na blogu - ale ten czas leci a ja jeszcze wczoraj pamiętam jak były wakacje :-) Jutro jak pewnie wiecie mamy 1 listopada czyli święto Wszystkich Świętych trzeba odwiedzić na cmentarzu swoich zmarłych z rodzin/przyjaciół/znajomych którzy odeszli (trzymajcie kciuki za pogodę aby nie było jutro deszczu i wracajcie bezpiecznie). Z tego powodu nowe wpisu na blogu nie będzie, choć może coś może dla Was wykombinuje ZOBACZYMY. 

Cieszę się ponieważ zawsze fajnie mieć znajomych tu i tak. Dziś natomiast jednej osobie z moich domowników udało się otrzymać w sklepie pewny fajny gadżet który chciałbym Wam pokazać, mowa o firmowej szklance Fanty. Będzie ona ładnie wyglądać w mojej kolekcji razem ze szklanką Frugo i Coca Coli:


Jeżeli chodzi o sprawy gadżetowe to po wysłaniu dziś i przez weekend pewnej ilości maili otrzymałem tylko tylko 3 nowe negatywne odpowiedzi - nie wiem co z resztą ??? Około godziny 13:25 odwiedził mnie jak zwykle listonosz który miał dla mnie 4 przesyłki. 

Myślę że starczy na dziś tego mojego rozpisywania się i może od razu przejdę do prezentacji dzisiejszych moich 4 przesyłek 3,2,1 JEDZIEMY...

PS: Komentarze pod wpisem zawsze mile widziane ;-)
!!! ZAPRASZAM !!!

Pierwsza koperta jest od Kardynała Stanisława Dziwisza.
Stanisław Dziwisz - polski duchowny rzymskokatolicki, doktor teologii, sekretarz i kapelan arcybiskupa metropolity krakowskiego Karola Wojtyły w latach 1966–1978, osobisty sekretarz papieża Jana Pawła II w latach 1978–2005, arcybiskup metropolita krakowski od 2005, kardynał prezbiter od 2006.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z podpisem Kardynała Stanisława Dziwisza,


!!! Dziękuje bardzo za przesłanie zdjęcia z podpisem !!!

Druga przesyłka jest od Klubu Sportowego Ruch Chorzów.
Ruch Chorzów - polski klub sportowy założony 20 kwietnia 1920 r. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. 14-krotny mistrz Polski, 3-krotny zdobywca Pucharu Polski oraz jeden z dwóch polskich ćwierćfinalistów Pucharu UEFA w historii (edycja 1973/74). Zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Obecnie gra w ekstraklasie (76 sezonów w historii). W tabeli wszech czasów tych rozgrywek prowadził do połowy lat 90., aktualnie plasuje się na 3 miejscu. Do sezonu 1986/87 był jedynym klubem, jaki uczestniczył we wszystkich sezonach polskiej ekstraklasy.

W drugiej przesyłce było:
- zdjęcie drużyny sezonu 2016/2017 z autografami,


!!! Dziękuje bardzo za przesłane zdjęcie z autografami !!!

Trzecia przesyłka jest od pewnego Banku.
A w trzeciej przesyłce było:
- pendrive 4 GB,
- 2 startery Orange,
- karta przeżycia (już trzecia taka),
- 3 ulotki,
- zestaw małych kredek,
- 4 długopisy,
- smyczka,
- odblask (nie ma go na zdjęciu),
- przypinka,


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży producentów kominków.
W czwartej i ostatniej paczce znalazłem:
- SUPER metalowy model kominka ;-)
- pudełko długich zapałek (idealne do kominków, pieców jak i teraz do zniczy),
- ogrzewacz do rąk,
- breloczek do kluczy,
- 2 długopisy,
- smyczka,


Dziękuje bardzo Pani Agnieszce za SUPER przesyłkę i bardzo miły kontakt - POZDRAWIAM 

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!