czwartek, 3 listopada 2016

GŁOSOWANIE NA NOWE LOGO BLOGA "Gadżety na dobry dzień"

!!! WITAJCIE !!!

Wpis może trochę nietypowy bo nie o gadżetach (obiecuje że jutro wszystko nadrobię) ale chciałbym dzisiaj zaczerpnąć Waszej opinii na pewien temat. Jak pewnie wiecie bloga nie tworzę tylko dla siebie ale w dużej mierze dla Was i Wasze zdanie jest dla mnie ważne. Cały czas staram się coś ulepszyć/zmienić aby blog był coraz bardziej atrakcyjny dla widza/czytelnika i tak jest teraz.

Przechodzę do sedna sprawy:
Chcę dodać do loga które znajduje się na głównej stronie bloga ten tekst:

„Gadżety na dobry dzień” to miejsce gdzie chciałbym pokazywać Wam moje gadżetowe zdobycze od dużych i małych Firm oraz ciekawych regionów Polskich i Zagranicznych. Jestem otwarty na wszystkie możliwości wymiany namiarami oraz współpracę na zasadzie rzetelnej recenzji Państwa produktów. Poza gadżetami kolekcjonuje też przypinki (PIN) – których mam ładną kolekcję ! Zapraszam do kontaktu: lukasz700000@interia.pl i życzę miłej lektury Bloga „Gadżety na dobry dzień”.

I z tego powodu przygotowałem kilka wersji nowego loga ale nie mogę się zdecydować które najlepiej pasuje. Proszę Was o zdanie !!! Zapraszam do komentowania i wskazania (1,2,3,4,5,6) które logo jest najlepsze - sonda potrwa do niedzieli a w poniedziałek oficjalnie przedstawie Wam nowe logo. 

PS: Oczywiście kolory testu są do zmiany, nawet będę zadowolony gdy pomożecie mi w tym temacie

OTO WZORY NOWEGO LOGO:
1)
google.pl

2)

 3)

4)

5)

6)

7)

!!! Z GÓRY DZIĘKUJE ZA UDZIAŁ W GŁOSOWANIU - POZDRAWIAM !!!