czwartek, 10 listopada 2016

Czwartkowe - 8 przesyłki/paczki, firmowo/z wymiany, urzędowa, zagraniczna, autografowe i firmowa + wizyta Pocztexu

Dziś mamy 10.11.2016r. (SUPER DZIEŃ GADŻETOWY) Witajcie w moim nowym wpisie numer 388, jak tak dalej pójdzie to szybciej niż podejrzewałem będziemy świętować wpis numer 400 !!! Jutro jak pewnie wiecie mamy 11 listopada czyli Święto Niepodległości więc dzisiejszy wpis będzie ostatnim w tym tygodniu, albo może coś dla Was fajnego wykombinuje ZOBACZYMY.

ZMIANY NA BLOGU:
Wczoraj wprowadziłem kilka zmian na blogu, które mam nadzieje odmieniły bloga i przypadły Wam do gustu. Trochę mam problemów z konfiguracją nowego loga, ponieważ chciałbym usunąć te dwa szare prostokąty po lewej i prawej stronie ale jakoś mi się nie udaje - może ktoś zna się na zmianach w kodzie HTML ? ZAPRASZAM DO KONTAKTU ;-)

Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki i paczki to z rana miałem odwiedziny Pocztexu z SUPER paczką - która od razu poprawiła mi humor. Aby ten czwartkowy dzień zapamiętać bardzo pozytywnie to jak zawsze mój listonosz musiał dołożył coś od siebie i dostarczył mi 6 przesyłek. Oczywiście nie zapomniałem o wczorajszej przesyłce urzędowej, która dziś zostanie przedstawiona.

Pracy przede mną dużo więc nie będę się rozpisywał i od razu zaczynam opisywanie moich dzisiejszych zdobyczy gadżetowych 3,2,1 POSZŁO...

Pierwsza SUPER paczka Pocztex jest od firmy z pewnej branży + wymiana PIN-ów.
A w pierwszej SUPER paczce było:
- czapka z daszkiem z podświetleniem,
- miarka drewniana,
- 5 katalogów,
- 2 duże torby z materiału,
- stylowy włącznik do światła (bardzo ładnie będzie się prezentować u mnie na ścianie),
- podkładka pod myszkę,
- pendrive 8GB,
- wysuwany nożyk,
- kombinerki SUPER (pierwsze w kolekcji),
- duży śrubokręt z wymiennymi końcówkami SUPER (pierwszy w kolekcji),
- mały śrubokręt SUPER (pierwszy w kolekcji),
- wysuwany dłubak/śrubokręt,
- probówka do prądu,
- długopis w etui,
- notes z paskami do zaznaczania,
- 2 opaski odblaskowe,
- szmatka do czyszczenia okularów,
- 4 długopisy w tym jeden mały,
- mały notes,
- 4 smyczki,


Dlaczego wspominałem także o wymianie PIN-ów ponieważ po za wsparciu mojej kolekcji gadżetów przez firmę miła Pani Agnieszka z którą się kontaktowałem zaproponowała mi wymianę PIN-sów. Cieszę się z tej wymiany ponieważ zyskałem 8 wyjątkowych wpinek, zobaczcie sami:

- 6 przypinek (PIN) z wymiany - kolejne od 1346 do 1352 w kolekcji !!!


Dziękuje bardzo Pani Agnieszce za MEGA SUPER paczkę oraz za wymianę PIN-ów. Myślę że moje wpinki Pani się podobają POZDRAWIAM 

Druga koperta (z dnia wczorajszego) jest od Urzędu Miejskiego w Słupsku - Miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, siedziba władz powiatu słupskiego oraz gminy Słupsk. Leży na Pobrzeżu Koszalińskim, nad Słupią, przy trasie europejskiej E28, dawna siedziba książąt pomorskich. W latach 1975–1998 Słupsk był siedzibą władz administracyjnych województwa słupskiego. Jest członkiem Związku Miast Polskich. Historycznie związane jest z Pomorzem Zachodnim. Patronem miasta jest bł. Bronisław Kostkowski.

Słupsk leży w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu – pobliskie miejscowości wypoczynkowe (kurorty nadmorskie Jarosławiec, Ustka, Rowy, Łeba) dysponują bogatą ofertą turystyczno-kulturalną. Największymi walorami regionu są wybrzeże morskie i liczne jeziora (8441 jezior zajmujących powierzchnię 1 hektara) otoczone lasami (lasy zajmujące 40% powierzchni regionu) oraz Słowiński Park Narodowy – rezerwat biosfery UNESCO. Uroku najbliższym okolicom miasta dodaje Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz turystyczne tzw. produkty markowe, tj. „Kraina w Kratę” i „Szlak Elektrowni Wodnych” na rzece Słupi. W mieście znajdują się liczne zabytki, które znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Miasto jest jednym z piękniejszych miejsc na Pomorzu Środkowym, dlatego uważane jest za perełkę turystyczną. Odwiedzający znajdą tu niezwykłą przyrodę, interesujące zabytki i miejsca historyczne, a także rozwiniętą infrastrukturę turystyczną.

Do najważniejszych walorów i atrakcji turystycznych należą:
- Ratusz miejski, - Gotyckie kościoły: mariacki z krzywą wieżą i św. Jacka,
- Zamek Książąt Pomorskich,
- Najstarsza czynna winda w Europie,
- Największa na świecie kolekcja prac plastycznych Witkacego i witkacjanów,

W centrum można również podziwić zabytkowe kamienice z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Słupsk jest również ważnym ośrodkiem kulturalnym o znaczeniu krajowym. Odbywa się tu wiele znanych festiwali o randze ogólnopolskiej. Do najważniejszych można zaliczyć: Festiwal Pianistyki Polskiej, Komeda Jazz Festival, Konfrontacje Sztuki Kobiecej, Festiwal Kultury Wschodu „Mundus Orientalis”, Schaefferiada, Festiwal Młodych Talentów „Niemen Non Stop”.

Korzystna lokalizacja miasta sprawia, że pełni ważne funkcje w regionie:
- administracyjne (siedziba miasta, urzędu gminy Słupsk, powiatu słupskiego, innych instytucji państwowych),
- turystyczne (bliskość morza, lasów, miejsce przecięcia wielu szlaków turystycznych),
- transportowe (węzeł kolejowy i drogowy),
- handlowe (główne centrum handlowe Pomorza Środkowego),
- produkcyjne (Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej kopercie było:
- 2 przypinki (PIN) kolejne 1353 i 1354 w kolekcji !!!


Trzecia koperta jest od Urzędu Gminy Włoszakowice - Gmina wiejska w województwie wielkopolskim, powiat leszczyński. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie leszczyńskim. Siedziba gminy to Włoszakowice.

W Gminie Włoszakowice warto zobaczyć między innymi: 
- Pałac Sułkowskich z 1749 roku, rozplanowany na planie trójkąta, początkowo służył jako pałac myśliwski. W przyziemiu ozdobna „grota” z dekoracją sztukatorską naśladującą ścianę skalną, roślinność i fragmenty architektury. Pałac poprzedzają budynki dawnych oficyn z XVIII wieku, później przebudowane. Pałac obecnie stanowi siedzibę Urzędu Gminy,
- Wczesnobarokowy kościół p.w. Trójcy Świętej z drugiej połowy XVII wieku,
- Kościół parafialny z 1825 roku w Bukówcu Górnym, dzwonnica z XIX wieku, trzy wiatraki koźlaki z początku XIX wieku,
- Kościół parafialny z 1841 roku w Dłużynie z plebanią z 1843 roku,
- Drewniany kościół z 1806 roku w Jezierzycach Kościelnych,
- Kościół gotycki z 1470 roku oraz pałac z 1902 roku z parkiem w Zbarzewie,
- Barokowy dwór alkierzowy z połowy XVIII wieku w Krzycku Wielkim z parkiem z XVIII i XIX wieku,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

A w trzeciej kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna 1355 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka jest od zagranicznego miasta.
W czwartej przesyłce było:
- mała naklejka,
- przypinka (PIN) kolejna 1356 w kolekcji !!!


Piąta koperta jest od Prymasa Polski ks. bp. Wojciecha Polaka.
Wojciech Polak - polski duchowny rzymskokatolicki, doktor nauk teologicznych, rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie w latach 1999–2003, biskup pomocniczy gnieźnieński w latach 2003–2014, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski w latach 2011–2014, arcybiskup metropolita gnieźnieński i prymas Polski od 2014.

A w piątej kopercie była:
- pocztówka z autografem Prymasa Polski ks. bp. Wojciecha Polaka,


!! Bóg zapłać za pocztówkę z autografem !!!

Szósta koperta jest od Huberta Urbańskiego.
Hubert Urbański - polski aktor, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, pochodzenia polsko-bułgarskiego. W latach 1994–1995 związany z Radiem Zet. Następnie w latach 1995–1998 w Radiu Kolor. W latach 1998–1999 w Tok FM. Pracę w telewizji rozpoczął od prowadzenia programu Antena w TVP. Następnie w Polsacie prowadził teleturniej Piramida. Od 1999 do 2010 pracował w stacji TVN, gdzie był gospodarzem: reality show Jestem jaki jestem, widowiska rozrywkowego Dla ciebie wszystko, reality show Wyprawa Robinson, show Taniec z gwiazdami (przy pierwszej edycji wspólnie z Magdą Mołek, w kolejnych czterech partnerowała mu Katarzyna Skrzynecka) oraz teleturnieju Milionerzy. W latach 2011–2012 pracował w TVP2, gdzie prowadził show Bitwa na głosy i The Voice of Poland. Wiosną 2012 był również prowadzącym poranny program Pytanie na śniadanie. Od marca 2014 prowadzi loterię w RMF FM. Od jesieni 2014 jest gospodarzem programu Handlarze w TTV. W 2016 roku wziął udział w programie TVN Agent - Gwiazdy, w którym wcielił się w rolę tytułowego Agenta.

W szóstej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Huberta Urbańskiego,


!!! Panu Hubertowi dziękuje za zdjęcie z autografem !!!

Siódma koperta jest od zespołu RED LIPS.
Zespół RED LIPS - polski zespół muzyczny wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w 2010 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Lazer. Skład zespołu współtworzą ponadto: basista Marcin Romanowski i perkusista Robert Sopala.

A w siódmej kopercie była:
- pocztówka z autografem Rudej,


Osobiście byłem na koncercie zespołu w 2015 roku na urodzinach Galerii Handlowej w moim mieście - było SUPER.

 Największy przebój zespołu - POLECAM 

!!! Dziękuje bardzo za pocztówkę z autografem !!!

Ósma i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży transportowej.
W przesyłce było:
- poduszka na kark,
- wizytówka bagażowa,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,


 A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!