czwartek, 24 listopada 2016

Kolejna współpraca z firmą KOMODO Izotonik - wpis numer 398

Witajcie w moim kolejnym wpisie typu - WSPÓŁPRACA:

Dziś w ten czwartkowy dzień chciałbym Wam opisać moją kolejną miłą współprace z firmą KOMODO, choć dużą, ciężką i niespodziewaną paczkę kurierską otrzymałem wczoraj to prezentuje Wam ją dopiero dziś. Cieszę się że coraz więcej firm nawiązuje ze mną kontakt i odpowiada pozytywnie na moją propozycje recenzji firmowych produktów. Pisząc w karcie "Moje współprace"
że: "CZEKAM NA KOLEJNE WSPÓŁPRACE" nie myślałem że nastąpi kolejnego dnia czyli wczoraj. Ja pewnie pamiętacie moja ostatnia recenzja dotyczyła firmy Pamapol i muszę przyznać że firma KOMODO jak zawsze pozytywnie mnie zaskoczyła kolejną dawką swoich produktów 😀 A oto szczegóły mojej recenzji...

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

KOMODO Izotonik to produkt przeznaczony dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Ciśnienie osmotyczne napoju zbliżone do jest do ciśnienia osmotycznego ludzkich płynów ustrojowych, co pozwala na szybkie i efektywne przyswojenie napoju przez organizm, gwarantując odpowiednie nawodnienie oraz uzupełnienie minerałów i witamin. Izotonik KOMODO jest oficjalnym napojem AZS Politechniki Warszawskiej.


W ramach współpracy do moich testów otrzymałem:
- całą zgrzewkę KOMODO Izotonik o nowym smaku grejpfrutowym (12 sztuk), (przepraszam że na zdjęciu jest jedna butelka prawie pusta ale poszła na potrzeby testów):


KOMODO Izotonik po za nowym smakiem grejpfrutowym obecny jest też w innych smakach takich jak: pomarańczowy, multiwitamino oraz cytrynowy więc każdy szybko znajdzie swojego ulubionego KOMODO:


Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Jak zawsze to bywa paczki do testów od firmy KOMODO są dobrze zabezpieczone. W mojej wczorajszej było łącznie 12 plastikowych butelek z KOMODO Izotonik o nowym smaku grejpfrutowym - po 750 ml każda, są produkowane w Polsce. Jeżeli chodzi o smak i zapach to muszę stwierdzić że przypadł mi do gustu, choć z rodziny KOMODO najbardziej lubię Energy Drink o smaku: Arbuzowym i Mango marakuja. Butelka plastikowa doskonale spisuje się w przechowywaniu np. w torbie czy w plecaku. Prywatnie mogę powiedzieć że wczoraj miałem napięty dzień, po powrocie do domu i spróbowaniu KOMODO Izotonik muszę stwierdzić że wieczorem jakoś w mniejszym stopniu czułem zmęczenie po całym dniu 😊 więc spisuje się dobrze 😀 W najbliższych dniach planuje rozdać kilka butelek znajomym osobom i sprawdzić czy im też KOMODO Izotonik przypadnie do gustu.!!! SERDECZNIE POLECAM NAPOJE KOMODO !!!

Dziękuje bardzo firmie Komodo za chęć nawiązania ze mną kolejnej współpracy oraz za podesłanie paczki swoich produktów do testów. Jakby kiedyś firma miała jakieś nowe smaki to chętnie mogę je przetestować.