wtorek, 6 grudnia 2016

Wtorkowe - 2 mikołajkowe przesyłki, autografowe i polityczne

Dziś jest 6.12.2016r. (MIKOŁAJKI) Zgodnie z naszą wczorajszą umową zamieszczam dziś nowy wpis na blogu z mikołajkowym prezentem fotograficznym dla Was - ale o tym już za chwilę 😀 Proszę pochwalcie się w komentarzach lub na fanpage'u bloga co dziś dostaliście na Mikołajki nie tylko od rodziny/przyjaciół ale i też od Listonosza/ Pocztexu/ Kuriera jakieś nowe przesyłki lub paczki 😊

FOTOGRAFICZNY PREZENT DLA WAS NA MIKOŁAJKI:
Tak jak pisałem we wczorajszym wpisie zrobiłem dla Was na Mikołajki kilka nowych zdjęć ukazujących moim zdaniem najładniejsze dekoracje świąteczne w Siedlcach. Do świąt mamy trochę czasu, jak tylko coś na mieście świątecznego z dekoracji itp. przykuje mój wzrok to jeszcze nie raz Wam nową zdjęcia przedstawie. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć:

- Pierwsze zdjęcie przedstawia choinkę znajdująca się na głównym skrzyżowaniu Siedlec, ulic: Piłsudskiego, Armii Krajowej i Wojskowej,
- Drugie i Trzecie przedstawia ozdoby świąteczne w Galerii Siedlce,Jeżeli chodzi o gadżety to dziś jestem zadowolony choć otrzymałem 2 negatywy urzędową to pojawiła się nowa miła wiadomość w stylu: "Przekażemy kilka gadżetów do kolekcji :) Proszę o podanie numeru kontaktowego, potrzebnego dla kuriera" - jestem bardzo ciekawy tej paczki 😀 Po za tym pozytywem to dziś około godziny 12:55 odwiedził mnie dziś listonosz z 2 mikołajkowymi przesyłkami dla mnie.

Nie ma co się dalej rozpisywać i od razu razu przechodzę do prezentacji dzisiejszych gadżetowych skarbów NO TO JAZDA...

Pierwsza mikołajkowa koperta jest od Czadomana.
Czadoman - czyli Paweł Dudek polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. Pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Początkowo próbował rozpocząć solową karierę w nurcie muzyki pop-rockowej, ale przerwał ją spór twórcy z menadżerem. Muzyk pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spiderman. Najbardziej znane utwory Czadomana to: Ruda Tańczy jak Szalona, Chodź na kolana oraz Bliźniaczki, które osiągnęły kilkadziesiąt milionów odtworzeń w serwisie internetowym YouTube. W 2015 podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat SuperHit Festiwal został wyróżniony teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów). Również z tego powodu gościnnie wystąpił w programach telewizyjnych Dzień Dobry TVN w 2014 roku i Kuba Wojewódzki w 2015 roku, emitowanych na głównej antenie telewizji TVN. Największymi HIT-ami Czadomena są: "Ruda tańczy jak szalona", "Choć na kolana", "Bo to jest miłość", "Jestem Superbohaterem", " Kochane panie", "Bliźniaczki", "Moja Bejbe", " Hey Hey Bawmy Się" i inne.

A w pierwszej mikołajkowej kopercie była:
- pocztówka z autografem Czadomena,


Druga i ostatnia na dziś mikołajkowa przesyłka jest od partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.
Prawo i Sprawiedliwość - polska partia polityczna, założona na kongresie 29 maja 2001, zarejestrowana sądownie 13 czerwca 2001 (pierwszy komitet lokalny PiS powstał już 22 marca 2001). Powołana została przez braci Lecha i Jarosława Kaczyńskich, na fali popularności uzyskanej przez Lecha podczas sprawowania przez niego funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego w rządzie Akcji Wyborczej Solidarność. Ideologia partii stanowi połączenie konserwatyzmu społecznego i narodowego, solidaryzmu oraz chrześcijańskiej demokracji. Partia określana jest przez niektórych komentatorów politycznych oraz część mediów jako ugrupowanie populistyczne i eurosceptyczne, przy czym od początku opowiada się za członkostwem Polski w Unii Europejskiej i popiera rozszerzanie jej struktur. Jej politykę europejską można określić jako konfederacyjną i popierającą Europę narodów. Wskazuje się na odejście PiS od części wartości konserwatywnych w kierunku narodowo-etatystycznym.

W drugiej i ostatniej mikołajkowej przesyłce było:
- koszulka L z logo partii,
- pocztówka śp. Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich,
- pocztówka Beaty Szydło,
- mały notes,
- ulotka,
- smyczka,
- długopis,
- przypinka,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!