piątek, 16 grudnia 2016

Piątkowe - 7 przesyłek/paczek, zdjęciowa, autografowe, przyjacielska, urzędowa, instytucyjna i firmowa

Dziś mamy 16.12.2016r. Kto by pomyślał że już za tydzień i jeden dzień będzie Wigilia. Spotkamy się razem przy wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem, obejrzymy Kevina w telewizji i wybierzemy się na Pasterkę. A tydzień po Wigilii pożegnamy stary 2016 i powitamy nowy 2017 rok 😊 Dziś rozpocząłem moje porządki świąteczne. Wyczyściłem dokładnie moje gadżetowe miejsce pracy czyli komputer (kto by po myślał że pół roku tyle kurzu nazbiera się w środku komputera) i dzięki opaskom zaciskowym POLECAM uporządkowałem wszystkie kable od komputera.

Związku że mamy święta za pasem tak jak już obiecałem dziś przedstawie Wam na blogu moją pokojową choinkę:


😀 DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZACH JAK SIĘ WAM PODOBA 😀

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś otrzymałem w sumie 7 nowych przesyłek i paczek. Rano miałem odwiedziny Pocztexu (1) a po południu odwiedził mnie listonosza (6). Wczoraj wieczorem na mojej skrzynce mailowej pojawił się nowy pozytyw firmowy z informacją że paczką zostanie wysłana przesyłką kurierską - będzie prezent pod choinkę 😁 Jeszcze dziś muszę sobie na nowo moją listę pozytywów trochę odświeżyć.

No to nie będę się dalej rozpisywał i od razu przejdę do prezentacji dzisiejszych 7 nowych przesyłek i paczek 3,2,1 WESOŁEGO...

Pierwsza SUPER paczka Pocztex okazała się być paczką ze zdjęciami który jakiś czas temu wywolałem na potrzeby autografów.

A w pierwszej SUPER paczce było:
- 22 zdjęć aktorek/aktorów/prezenterów telewizyjnych (na pewno przydadzą się aby dołączyć je do listownych próśb o autografy),


Druga koperta jest od Anny Popek.
Anna Popek - polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Swoją pracę rozpoczynała jako prezenterka TVP Katowice, następnie TVP Wrocław, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Od lipca 1999 została prezenterką TVP1. Prowadziła także program Kawa czy herbata? oraz w TVP2 dwie edycje programu Załóż się i program Takty Nietakty. Do końca marca 2016 współprowadziła w TVP2 poranny program Pytanie na śniadanie. W 2007 wzięła udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Rok później wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami, a jej partnerem został Cezary Olszewski, z którym zajęła trzynaste miejsce. Brała także udział w pierwszej edycji programu Fort Boyard. Od kwietnia do czerwca 2016 była jedną z prowadzących program Świat się kręci w TVP1.
Na antenie Radia Plus i VOX FM prowadziła program Popek, kultura i gwiazdy. Następnie w Radiowej Jedynce prowadziła cykl Smaki zdrowia. Była również doradcą Ministra Finansów Grzegorza Kołodki.

W drugiej kopercie była:
- zdjęcie
z autografem Anny Popek,


!!! Dziękuje bardzo za autograf oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Trzecia koperta jest od Artura Siódmiak.
Artur Siódmiak - polski piłkarz ręczny, grający na pozycji obrotowego, reprezentant Polski (133 oficjalne mecze międzypaństwowe i 102 zdobyte gole), uczestnik igrzysk olimpijskich (Pekin 2008), wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009. W 2012, po zakończeniu czynnej kariery zawodniczej, założył działalność gospodarczą, zajmującą się organizowaniem różnych wydarzeń (głównie sportu dziecięcego) oraz fundację i Akademię Piłki Ręcznej własnego imienia (co roku organizuje obozy sportowe dla młodzieży). Współpracownik fundacji MG13 Marcina Gortata. Komentator i ekspert piłki ręcznej na antenach grupy Polsat.

A w trzeciej kopercie było:
- 2 pocztówki z autografami Artura Siódmiaka (jedna z nich pójdzie na wymianę),


!!! Dziękuje bardzo za autograf oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Czwarta przesyłka jest od przyjaciółki mojego bloga.
W czwartej przesyłce było:
- duży kalendarz książkowy na 2017r.,


!!! Dziękuje bardzo przyjaciółce mojego bloga za super prezent na nowy rok !!!

Piąta przesyłka jest od Urzędu Gminy Łuków - Gmina wiejska w województwie lubelskim, powiat łukowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie siedleckim. Siedziba władz gminy znajduje się w mieście Łuków.

Urozmaiceniem typowo równinnego terenu gminy są nieliczne żwirowo - piaszczyste pagórki i wydmy. Wartościami przyrodniczymi są kompleksy leśne, które ze względu na bogactwo flory i fauny zostały włączone do Łukowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Radzyńskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Najcenniejszymi obszarami przyrodniczymi gminy są:

- Rezerwat geologiczny Kra Jurajska - rezerwat ten został ustanowiony dla ochrony unikatowego w skali światowej złoża amonitów.
- Rezerwat Jata - ma na celu ochronę jodły, występują tu wspaniałe bory jodłowe z udziałem świerka i sosny , a także starodrzewy.
- Rezerwat Topór - stworzony dla ochrony jodły.
- Rezerwat florystyczny Las Wagramski - chroni stanowisko wawrzynka główkowego.

Na terenie gminy Łuków jest wiele cennych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Najcenniejsze obiekty, które stanowią jednocześnie atrakcję turystyczną gminy to:

- Drewniany kościół parafialny w Zarzeczu Łukowskim,
- Zespół dworsko-parkowy w Ryżkach,
- Pomnik ku czci księdza St. Brzóski,
- Pomnik ku czci partyzantów AK,
- Pomnik partyzantów polskich i radzieckich,
- Kapliczka drewniana w Gręzówce,
- Zespół folwarczny i zespół leśniczówki w Kryńszczaku,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w piątej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- płyta DVD,
- notes,
- 2 kalendarzyki,


Szósta przesyłka jest od pewnej instytucji.
W szóstej przesyłce było:
- folder informacyjny,
- 2 zakładki do książek,
- duża naszywka,
- 2 oświadczenia woli,
- 2 karty informacyjne,
- 2 odblaski (nie ma ich na zdjęciu),
- gumowy breloczek,
- przypinka (PIN) kolejna 1451 w kolekcji !!!


Siódma i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy.
A w siódmej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- solidny notes w grubej oprawie,
- torba z materiału,
- zakreślacie w formie trójkątnym,
- piłeczka anty-stresowa,
- ozdoba świąteczna 8 choineczek,
- duża przypinka,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.