środa, 21 grudnia 2016

Środowe - 3 przesyłki/paczki, firma (kurierska, wczorajsza), instytucyjna i firmowa - w tym wizyta Kuriera

Dziś mamy 21.12.2016r. Witam Was Bardzo Serdecznie i Zapraszam na mój nowy wpis numer 417 😊 Z powodu że mam kilka zajęć w domu (jak to przed świętami bywa) dzisiejszy wpis będzie nieco krótszy niż zwykle - proszę o wyrozumiałość !

KILKA INFORMACJI:
Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to otrzymałem w sumie 2 nowe przesyłki od listonosza oraz wczoraj wieczorem odwiedził mnie kurier z SUPER paczką - czyli razem 3. W ostatnim dniach mam szczęście do konkursów, gdzie wczoraj i dziś udało mi się wygrać dwie nagrody - mam nadzieje że chociaż jedna z nich pojawi się jeszcze przed Wigilią. Parę dni temu nawiązałem dość ciekawią współprace na zasadzie przetestowania firmowych produktów z jedną bardzo miłą firmą i w najbliższych dniach także spodziewać się paczki do testów. SAMI WIDZICIE NIE NARZEKAM NA NUDĘ 😀😁 Co do pozytywów z urzędów/instytucji i firm to na razie cisza w tym temacie ale myślę że po świętach coś na pewno się ruszy na "plus" ZOBACZYMY.

To co mam kilka rzeczy do zrobienia jeszcze dziś, więc nie ma czekać i od razu przechodzę do prezentacji dzisiejszych przesyłek i paczek 3,2,1 ŻYCZĘ MIŁEGO ODBIORU...

PS: Jutro planuje zrobić sobie generalne porządki w pokoju tak przed świętami i jeżeli się nie wyrobię to jutrzejsze przesyłki/paczki zaprezentuje Wam dopiero w piątek.

Pierwsza paczka kurierska która pojawiła się wczoraj wieczorem jest od pewnej firmy.
A w pierwszej wczorajszej paczce było:
- 28 przypinek (PIN) kolejne od 1452 do 1479 w kolekcji !!!


Jedna paczka a jak wzbogaca moją kolekcję przypinek (PIN) 😀

Druga przesyłka jest od pewnej instytucji.
W drugiej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- informator,
- pocztówka,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży ubezpieczeniowej.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
- breloczek,
 

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.