czwartek, 5 stycznia 2017

Czwartkowe - 2 koperty, autografowe

Dziś jest 5.01.2017r. Witam Was w ostatnim moim wpisie przed długim weekendem 😎 Na dworze w ostatnich godzinach zrobi się coraz zimniej i napadała nowa warstwa śniegu 😰 - trzymajcie się ciepło aby nie nabawić się jakieś infekcji czy przeziębienia. Jak wiecie jutro mamy 6 stycznia czyli Święto Trzech Króli (dzień wolny od pracy), z tej okazji wybieram się na jutro na Czwarty Orszak Trzech Króli ulicami Siedlec. Oto jego plan jakby ktoś był zainteresowany:


PS: Może uda mi się zrobić jakieś fajne zdjęcie, które zamieszczę potem na blogu - ZOBACZYMY 😀

Jeżeli chodzi o gadżety to dziś otrzymałem 2 koperty od mojego listonosza. Zapomniałem Wam powiedzieć że wczoraj przypomniałem się do jednego nadawcy z sprawie mojej przesyłki, dzięki czemu otrzymałem zapewnienie że owa przesyłka zostanie dziś do mnie wysłana. Co do pozytywów to dziś otrzymałem informacje od pewnej firmy która powiadomiła mnie że "zobaczy co da się zrobić z moją prośbą" - jestem jak zawsze dobrej myśli 😊

To co widzimy się w poniedziałek lub jutro z nowym wpisem na blogu a dziś zapraszam Was na prezentacje dzisiejszych dwóch moich przesyłkowych kopert 3,2,1 JAZDA...

PS: JAK ZWYKLE ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KOMENTOWANIA MOICH WPISÓW 😀

Pierwsza koperta jest od Marty Żmudy Trzebiatowskiej.
Marta Żmuda Trzebiatowska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Wychowała się w miejscowości Przechlewo, gdzie ukończyła Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka. Następnie uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie, do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. W Człuchowie brała także udział w zajęciach kółka teatralnego w Miejskim Domu Kultury. W 2007 została absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W 2008 roku aktorka wzięła udział w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN. Zajęła 3. miejsce. Jej partnerem tanecznym był Adam Król. W 2012 została Ambasadorem Kampanii Ładnego Pisania Piórem, a w 2016 – ambasadorką marki Apart. 26 września 2015 wyszła za mąż za aktora Kamila Kulę.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem od Marty Żmudy Trzebiatowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga i ostatnia koperta na dziś jest od Roberta Burneiki.
Robert Burneika - znany jako Hardkorowy Koksu  – litewski kulturysta, mieszkający obecnie w Warszawie, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. TVN Turbo wyemitowało dwa sezony programu „Nie ma Lipy!” z jego udziałem. Wychował się w Litewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej, w dzieciństwie pomagał ojcu w warsztacie samochodowym. W wieku 21 lat wyemigrował do USA, by rozwijać swoją karierę sportową. Od 2003 żonaty z Katherine posiadającą polskie korzenie. 20 grudnia 2013 Burneika poinformował o wniesieniu sprawy o rozwód. Poza ojczystym językiem litewskim Burneika posługuje się również angielskim i rosyjskim, a także językiem polskim, którego nauczył się dzięki polskim kolegom z warsztatu, w którym pracował. Jest właścicielem firmy Burneika Sports, która oferuje suplementy diety. Od listopada 2015 roku Robert Burneika posiada również w Warszawie swoją siłownię o nazwie "Burneika Sport's Gym".

W drugiej i ostatniej kopercie była:
- duży plakat z autografem Roberta Burneiki,

!!! Dziękuje bardzo za plakat z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze: