poniedziałek, 13 lutego 2017

Poniedziałkowe - 3 przesyłki, autografowa, urzędowa i instytucyjna + 84 urodziny Babci

Dziś mamy 13.02.2017r. Witajcie Serdecznie na progu tego 7 tygodnia nowego roku 2017r. Co do pogody w Siedlcach to jest niby parę stopni na minusie ale przez parę chwil pojawiło się też słońce 😎 Jak wiecie przez ten weekend, który już się skończył nie mogłem narzekać na nudę. W sobotę brałem udział w uroczystościach nadania imienia rondu Zbigniewa Romaszewskiego w Siedlcach z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy LINK DO WPISU, a wieczorem wyprawiłem takie małe urodzinowe przyjęcie dla najbliższych.

84 - URODZINY BABCI:
Dość fajnie się składa że dzień po moich urodzinach, swoje urodziny obchodzi moja Babcia Krystyna - to już 84 lata ładny wiek. Wybaczcie te kilka słów prywaty ale chciałbym babci za pośrednictwem bloga złożyć życzenia urodzinowe (jak chcecie to też możecie się przyłączyć do życzeń dla mojej babci):Z okazji 84 urodzin życzę mojej Babci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pieniędzy, samych miłych chwil i oby babcia dożyła 100 lat albo i więcej 😀
POZDRAWIAMNOWE ZDJĘCIA:
Wczoraj czyli w niedziele tak aby trochę dojść do siebie po urodzinach wybrałem się na spacer do parku. Cieszę się bo udało mi się zrobić kilka nowych zdjęć z mojego cyklu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" w aurze zimowej, oto i one: ZAPRASZAM 😊

A są one kolejno:
- Centrum Kultury i Sztuki imieniem Andrzeja Meżeryckiego, Pałac Ogińskich, Plac zabaw w parku (dość często odwiedzany przez dzieci w okresie wiosennym i letnim), zamarznięty staw w parku, pomnik łosia, kilka zdjęć parku w scenerii zimowej, amfiteatr i wysepka na zamarzniętym stawie.Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś było ich 3 od listonosza + 2 rachunki ale te ostatnie pozwolicie że przemilczę na blogu 😁 Co do pozytywów to jak na razie cisza w tej kwestii, ale jestem dobrej myśli. Dziś także miałem się przypomnieć w trzy miejsca - zobaczymy z jakim skutkiem.

To co nie ma co się dalej rozpisywać i od razu biorę się za prezentacje dzisiejszych 3 przesyłek 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza koperta jest od Oli Ciupy.
Ola Ciupa - polska modelka, prezenterka telewizyjna stacji 4FUN.TV i celebrytka. Zdobyła tytuł I Vice Miss Mazowsza 2013. Jest też finalistką konkursu Foto Models Poland 2013. O Oli Ciupie zrobiło się głośno po udziale w teledysku Donatana "My słowianie". Aleksandra Ciupa wzięła udział w programie rozrywkowym "Celebrity Splash", gdzie zajęła 9. miejsce odpadając w 1. ćwierćfinale.

A w pierwszej kopercie było:
- 2 bardzo ładne zdjęcia Oli Ciupy,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcia z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji !!! 

Druga przesyłka jest od Urzędu Gminy Działdowo - Gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, powiat działdowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie ciechanowskim. Jej siedzibą jest Działdowo.

Atrakcje Gminy Działdowo:
Do ważniejszych zabytków Gminy Działowo należą: dziewiętnastowieczny pałac, park i zespół budynków gospodarczych w Księżym Dworze, zespół podworski z dziewiętnastowiecznym pałacykiem w Myślętach, dwór i park oraz czworaki i budynki gospodarcze w Ruszkowie z XIX w., dwór w Wilamowie z XIXw. W miejscowości Komorniki w pobliżu Działdowa znajduje się zbiorowa mogiła - cmentarz pomordowanych Polaków w obozie działdowskim, a jednocześnie miejsce egzekucji tysięcy Polaków rozstrzelanych w latach 1940-1944. W miejscowościach Grzybiny i Jankowice znajdują się dwa malownicze jeziora. Wzdłuż dróg można podziwiać wspaniałe, zabytkowe aleje lip i klonów. Doskonałym miejscem wypoczynkowym jest las w Malinowie. Znajdują się tam szlaki rowerowe i piesze oraz zabytkowa wieża wybudowana w 1915r. przez władze pruskie. Jest tam także boisko do gry w piłkę nożną i leśniczówka, w której można wypocząć po trudach wędrówek. Przez miejscowość Uzdowo przebiega “szlak grunwaldzki”. To tutaj odpoczywał król Jagiełło ze swoimi wojskami w przeddzień bitwy pod Grunwaldem.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

W drugiej przesyłce była:
- przypinka (PIN) kolejna 1552 w kolekcji !!!Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej instytucji.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
- informator,
- mapa,
- 3 ulotki,
- zakładka do książki,
- naklejka,
- przypinka,
- list,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz