wtorek, 28 lutego 2017

Wtorkowe - 2 koperty z autografami

Dziś jest 28.02.2017r. Witajcie w moim nowym wpisie na blog. Kolejny dzień mija a u mnie w Siedlcach coraz bardziej czuć wiosnę. W ciągu dnia moja stacja pogody pokazywała 12,7 C na dworze. Dziś także kończy się najkrótszy miesiąc roku jakim jest luty. Jutro mamy 1 marzec - Środa Popielcowa czyli początek Wielkiego Postu.

KOLEKCJA AUTOGRAFÓW:
Parokrotnie pytacie się mnie "jak udało Ci się zdobyć autograf od..." Z związku z tym od dziś do każdego prezentowanego autografu/autografów będę dodawał szczegółowe informacje typu:

Jak zdobyty: 
Ile czekałem:
Szczegóły:

O szczegółowe dane na jaki adres pisałem list czy prośbę o ten czy inny autograf zapraszam do kontaktu mailowego: lukasz700000@interia.pl lub przez fanpage'a bloga. Myślę że te moje nowe informacje przydadzą Wam się w dużym lub małym stopniu.

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to w dalszym ciągu ani Pocztex ani Kurier mnie nie odwiedzają z paczkami, ale za to mój Listonosz zawsze coś dla mnie znajdzie nowego na Poczcie. Dziś na przykład odwiedził mnie z 2 kopertami - cieszę się ponieważ są to pozytywne odzewy od gwiazd na moje wysłane prośby o autografy. W dalszym ciągu czekam na kolejne podpisy i listy wysłane z kilkoma zdjęciami do aktorów i nie tylko 😊 Tak jak już wspominałem we wcześniejszych moich wpisach dziś pojawiło się kilka miłych maili firmowy typu: z pozytywem, o przekazaniu do odpowiedniej osoby zajmującej się marketingiem oraz z wiadomością że firma oczekuje na gadżety i jak tylko się pojawią to firma coś mi podeśle do mojej kolekcji - oby tam dalej 😀

To jak, rozpoczynamy prezentacje dzisiejszych przesyłek czy nie ? Jeżeli tak to ZAPRASZAM 3,2,1 START...

PS: Jak zawsze mile widziane są nowe komentarze i wpisy w Shoutboxie 👨👩


Pierwsza koperta jest od Mariety Żukowskiej.
Marieta Żukowska - polska aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktualnie aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Za swoje role teatralne otrzymała do tej pory 10 nagród teatralnych, była nominowana do Orła za rolę Teresy w filmie Nieruchomy poruszyciel. W swoim dorobku aktorskim ma role filmowe i teatralne oraz telewizyjne, m.in. Marii Rost w serialu Londyńczycy, Aleksandry Duszyńskiej w serialu Majka czy teraz obecnie w serialu Barwy Szczęścia jako Bożena Zawadzka.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Mariety Żukowskiej,


!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji !!!

Jak zdobyty: listownie,
Ile czekałem: miesiąc i 3 dni,
Szczegóły: Oryginał, Dla Łukasza, 

Druga i ostatnia na dziś koperta jest od Michała Żebrowskiego.
Michał Żebrowski - aktor filmowy i teatralny, producent, dyrektor naczelny Teatru 6.piętro w Warszawie. Absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1995). Jeszcze podczas studiów zagrał główne role w przedstawieniach Teatru Telewizji, opartych na najważniejszych dziełach polskiej literatury romantycznej. Jest laureatem niemal wszystkich nagród przyznawanych ludziom show-businessu, między innymi „Wiktora”, dwukrotnie „Złotej Kaczki”, „Fryderyka”. Zagrał w kilkudziesięciu filmach w Polsce i za granicą oraz w spektaklach Teatru Telewizji. Występował na deskach większości warszawskich teatrów i na wielu scenach w całej Polsce. Od 1995 roku jest producentem wydawnictw fonograficznych, z których większość osiągnęła status platynowych płyt. Od 2006 roku jest współproducentem przedstawień teatralnych, które do dziś są scenicznymi przebojami. Otrzymał także nagrodę Telekamery dwa lata z rzędu w kategorii Aktor za rolę doktora Andrzeja Falkowicza w serialu "Na dobre i na złe".

W drugiej i ostatniej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Michała Żebrowskiego,

!!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz wsparcie mojej kolekcji. Cieszę się ponieważ bardzo lubię Pana Michała jako aktora !!!

Jak zdobyty: listownie,
Ile czekałem: miesiąc i 3 dni,
Szczegóły: Oryginał,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz