czwartek, 9 marca 2017

Czwartkowe - 3 przesyłki, autografowa, urzędowa i firmowa

Dziś jest 9.03.2017r. Witajcie po moim jednodniowym urlopie od gadżetów. Dziś coś się pojawiło, więc nie będę Was trzymał dalej w niepewności i od razu zaczynam mój nowy wpis na blogu numer: 467. 😀 ZAPRASZAM 😀

DOŚĆ NIE MIŁA SYTUACJA:
Dziś dowiedziałem się, że jedna z moich wysłanych kopert o autografy niestety wiele na to wskazuje została zagubiona w czasie wysyłki zwrotnej. Koperta cenna dla mnie, ponieważ było tam 5 zdjęć do podpisu dla gwiazd. Nadawca gdzie wysłałem moją listowną prośbę poinformował mnie że ją otrzymał i gotową kopertę z autografami wysłał na mój adres. Niestety minęło już około 3 tygodnie a mojego listu nie ma - wysłałem listem zwykłym priorytetowym, a taki list chyba idzie krótko. To nic może się w końcu pojawi, oby to tylko było jakieś opóźnienie na poczcie. TRZYMAJCIE KCIUKI

SPÓŹNIONE ŻYCZENIA NA DZIEŃ KOBIET:
Z powodu, że wczoraj był 8 marca - Dzień Kobiet i nie było żadnej nowej przesyłki ani paczki do opisania to dopiero dziś trochę spóźniony chciałbym wszystkim małym dziewczynkom, nastolatkom kobietom, oraz blogerowym koleżankom życzyć:

Wszystkiego Najlepszego z okazji ich święta, aby każdy dzień stał pod znakiem uśmiechu na twarzy oraz samych miłych chwil w życiu.


MUZYCZNA OSTRÓDA:
A tak na poprawienie humoru mam dla Was i wszystkich osób, które nie przepadają za muzyką Disco Polo dwa dowody, pokazujące jak dobrze można się bawić na koncertach tej muzyki np. w Ostródzie i nie tylko - mi się podoba 😊 Oczywiście szanuje wszystkie osoby co akurat mojej opinii nie podzielają i są fanami innej muzyki.
1) BOYS - Jesteś Szalona (wykonanie LIVE in Ostróda 2015) LINK
2) BOYS - Wolność (wykonanie LIVE in Ostróda 2015) LINK

PS: Kurcze a podobno nikt nie zna tej muzyki i tekstów - nie rozumiem tego 😎

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to o godzinie 13:25 miałem jak zwykle odwiedziny mojego znajomego listonosza, który ja zawsze coś dla mnie znajdzie w swojej dużej torbie - mowa o 3 nowych przesyłkach. Z pozytywów wczoraj i dziś pojawiła się miła odpowiedz na autograf. Cieszę się ponieważ może za parę dni będę mógł się Wam pochwalić kolejną współpracą z moim blogiem ale o tym na razie cisza - nie chce zapeszyć rozumiecie sami 😊

OK nie będę się więcej rozpisywał i od razu przejdę do prezentacji moich dzisiejszych 3 przesyłek od listonosza 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza koperta jest od Małgorzaty Tomaszewskiej.
Małgorzata Tomaszewska - prezenterka telewizyjna, absolwenta Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Była tenisistka stołowa i modelka W 2012 i 2013 roku prowadziła na antenie telewizji Sportklub programy: "Barcelona vs Real Madryt", "Pit Stop" oraz "Historia Futbolu". W latach 2014-2016 była prezenterką pogody na antenie: Polsat i Polsat News. Od 2017 roku jest prezenterką Telewizji WP i prowadzącą Pudelek Show. Prywatnie jest córką Jana Tomaszewskiego.

A w pierwszej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Małgorzaty Tomaszewskiej, !!! Dziękuje bardzo za zdjęcie z autografem oraz za wsparcie mojej kolekcji. Dziękuje dla miłej Pani dzięki czemu udało mi się zdobyć ten autograf !!!

Jak zdobyty: list,
Ile czekałem: 9 dni,
Szczegóły: Oryginał, Dla Łukasza,

Druga koperta jest od Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim - Powiat w Polsce (województwo pomorskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Nowy Dwór Gdański. W skład powiatu wchodzą: miasta: Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, gminy miejskie: Krynica Morska, gminy miejsko-wiejskie: Nowy Dwór Gdański i gminy wiejskie: Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.

Region Powiatu Nowodworskiego jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym dzięki bogatej ofercie agroturystycznej oraz dostępowi do morza. To właśnie obszar Mierzei Wiślanej przeżywa największe oblężenie turystyczne, zwłaszcza w sezonie letnim. Na pasie nadmorskim znajduje się mnóstwo obiektów wartych zwiedzenia. Najbardziej charakterystyczne dla tego regionu są domy podcieniowe, kościoły ryglowe, cmentarze mennonickie oraz gdzieniegdzie ostatnie ze swojego rodzaju wiatraki holenderskie. Wszystkie obiekty można zwiedzić korzystając z proponowanych szlaków pieszych i rowerowych. Największą atrakcją Powiatu Nowodworskiego, zwłaszcza w sezonie letnim, jest Żuławska Kolej Dojazdowa, czyli po prostu kolejka wąskotorowa.

W drugiej kopercie była:
- przypinka (PIN) w etui - kolejna 1560 w kolekcji !!!


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce było:
-gumowe etui na kartę kredytową,
- 2 naklejki,
- 25 przypinek,


 !!! Przesyłam podziękowania za przesyłkę Pani Magdalenie !!!

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

6 komentarzy:

 1. Fajne gadzety pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, a na twojego bloga pewnie że wpadnę w wolnej chwili ;-)
   POZDRAWIAM

   Usuń
 2. Od Poczty Polskiej uzyskać jakieś informacje o zagubionej przesyłce to jak szukać życia w kosmosie. Z teoretycznych obliczeń wynika, że musi gdzieś być, ale dowodów na istnienie nie ma :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem co o tym myśleć: czy autografy jeszcze do mnie przyjdą czy już przepadły ?

   Usuń
 3. Poczta gubiła, gubi i będzie pewnie gubić te przesyłki, a ceny to najchętniej co miesiąc by chcieli podnosić... niestety mają monopol i nic im nie zrobi. A przesyłek gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem że poczta gubi listy tylko szkoda mi kasy na 5 zdjęć + koperty i znaczki :-(

   Usuń