czwartek, 6 kwietnia 2017

Czwartkowe - 2 przesyłki/paczki, firmowa i PIN-owa - w tym wizyta Kuriera

Dziś jest 6.04.2017r. Co tam u Was słychać ? 😇 Bo u mnie w Siedlcach po wczorajszym słonecznym dniu, dziś pogoda płata nam figle - raz słońce a raz deszcz 😣 Ale aura nigdy nie stoi na przeszkodzie abym coś gadżetowego dziś otrzymał i zaprezentował Wam te skarby na blogu.

KOLEKCJA PRZYPINEK (PIN):
Od kilku tygodni chodzi mi po głowie taki pomysł aby w końcu opisać swoją kolekcję wpinek na blogu. Chodzi mi o to aby w zakładce "Kolekcja przypinek (PIN) po za zdjęciami był także taki spis posiadanych okazów PIN-owych, coś w stylu: powiaty i wymieniam wszystkie jakie mam i tak dalej. Ostatnio nawet zaczynałem taki opis kolekcji robić, lecz posiadam tyle tych pinów że trochę mi się to w oczach mieni.

Jestem ciekawy waszego zdania, jak myślicie czy to dobry pomysł ? Oczywiście opisałbym tylko te piny z: województw, powiatów, miast i gminy.

Co do dzisiejszych przesyłek to chwilę przed godziną 11:00 miałem zapowiadane odwiedziny kuriera z paczką. Chwilę po 13:25 do moich drzwi zapukał listonosz, który dziś miał dla mnie jedną bardzo fajną przesyłkę. Jeżeli chodzi o pozytywy to jak na razie cisza w tej kwestii ale mam nadzieje że uda mi się otrzymać dwa autografy, gdzie obecnie wysłałem moje prośby - zobaczymy !!!

To jak będzie, mam opisywać dzisiejsze gadżetowe skarby TAK czy NIE ? Jeżeli jesteście "ZA" to nie będę Was trzymał w niepewności i od razu zaczynamy prezentacje 3,2,1 LECIMY...


Pierwsza paczka kurierska jest od pewnej firmy.
A w pierwszej i ciekawej paczce było:
- poduszka na kark z edycji UEFA EURO 2012,
- biustonosz w formie cukierków,
- etui na wyciągane chusteczki w formie aparatu,
- czekolada do smarowania ciała,
- 2 małe buteleczki perfum dla dzieci w wieku 3+,
- żelowa pasta do zębów dla dzieci,
- 2 egzemplarze czasopisma do poczytania,
- bardzo ładna wielkanocna kartka świąteczna,
- list,


Takie gadżety to ja lubię - 
DZIĘKUJE BARDZO TEJ FIRMIE ZA SUPER PACZKĘ
😀😁😀

Druga SUPER i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnego kolekcjonera przypinek (PIN).
W drugiej SUPER przesyłce było:
- 20 przypinek (PIN), jedna idzie na wymianę - kolejne od 1565 do 1583 w kolekcji !!!


Cieszę się bardzo z tych dzisiejszych PIN-ów, ponieważ na jej liście są takie perełki w mojej kolekcji, których od dłuższego czasu nie mogłem zdobyć między innymi:

- gminy: Biała Podlaska, Terespol, Wiśniew (gmina blisko mojego miasta Siedlce), 
- miasta: Bełchatów, Grodzisk Wlk., Krynica Morska, Nowa Sól, Żywiec
- kilka powiatów trudno dostępnych oraz wpinka z herbem Województwa Lubelskiego,

😊 DZIĘKUJE BARDZO ZA TE PIN-Y 😉

Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze:

  1. Łukaszu, prowadzenie "Spisu zawartości kolekcji" jest super rzeczą! Wiem z własnego doświadczenia, że najtrudniej jest się za to zabrać, ale gdy już się ukończy taki spis, to później wprowadzenie do niego nowo zdobytych okazów zajmuje tylko chwilę (np. jeśli w jakiś dzień zdobędziesz 2 nowe PINy to wystarczy zedytować istniejący już plik i dopisać do niego nowości). Ważna sprawa - jak już zabierzesz się za taki spis, to podziel go sobie tak jak zaplanowałeś na osobne kategorie - gminy, miasta, powiaty, województwa. PINy w każdej z tych kategorii ułóż w kolejności alfabetycznej - aby było jasno i czytelnie. Dzięki takiemu spisowi będziesz na 100% pewny, ktore PINy już masz, a których nie. Życzę Ci powodzenia i podsyłam Ci link do internetowej wersji mojego spisu map: http://drive.google.com/file/d/0B__zXqTXkQa8RFZiQmRVR0VsQTA/view Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak zrobię taki spis w wolnym czasie ale tylko dla: województw, powiatów, miast i gmin ;-)

      Usuń