czwartek, 11 maja 2017

Czwartkowe - 3 przesyłki, wymiana PIN-ów, urzędowa i firmowa

Dziś jest 11 maja 2017r. Cześć, Siema, Dzień dobry - witam Was w moim nowym wpisie !!! Po wczorajszych 6 przesyłkach dziś przyszła kolej na trochę słabszy wynik w postaci 3 przesyłek od listonosza 😊 Pozytywów co prawda dziś nie było żadnych nowych, ale za to otrzymałem maila że moją prośba zostanie skierowana dalej do działu promocji "proszę oczekiwać na informacje" - więc czekam 😉  Fajnie dostawać takie maile typu: "będzie nam bardzo miło jeśli nasza przypinka znajdzie się w Pana kolekcji i jeśli zechce Pan czytelników swojego bloga poinformować o walorach turystycznych..." 😊😉 Pogoda nas dziś także nie rozpieszcza. Przez cały ten dzień jakoś nic mi się nie chce robić 😐 ale jak zawsze trzeba się zmuszać 😉

A tak na poprawienie aury za oknem i humoru trzymacie taki mały akcent muzyczny w postaci nowości od Kamila z Grupy Extazy "Chciałem być":

 teledysk własnością kanału Disco Polo Laif

To jak będzie ? Nowe przesyłki czekają na prezentacje a ja nie lubię robić sobie zaległości 3,2,1 LECIMY...

PS: Mile widziane są wasze komentarze pod wpisem oraz łapki w górę na fanpage'u bloga.


Pierwsza przesyłka jest od Kamila autora bloga Autografy Kamila z którym kilka dni temu wymieniłem się przypinkami (PIN).

A w pierwszej przesyłce były:
- 3 sportowe przypinki (PIN) kolejne od 1613 do 1615 w kolekcji !!!


Dzięki Kamil za tą naszą pierwszą wymianę i za trzy PIN-y do mojej kolekcji. Wpinki wyjątkowe, ponieważ pochodzą kolejno od: Estońskiego Komitetu Olimpijskiego Rio 2016, Związku Lekkiej Atletyki z Liechtensteinu i Polskiego Komitetu Olimpijskiego Rio 2016.
😀POZDRAWIAM 😉

Druga przesyłka jest od Samorządowego Centrum Bibliotek i Kultury "Dworek Mikołaja Reja" w Nagłowicach.

Gmina Nagłowice - Gmina wiejska w województwie świętokrzyskim, powiat jędrzejowski. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie kieleckim. Siedziba gminy to Nagłowice.

W Gminie Nagłowice warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół św. Stanisława Biskupa (Rakoszyn),
- Kościół św. Marcina i św. Jakuba (Cierno-Żabieniec),
- Wzgórze Świętego Floriana (Trzciniec),
- Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego (Trzciniec),
- Kościół Matki Boskiej Różańcowej (Nagłowice),
- Dwór Walewskich (Nagłowice),
- Dwór w Jaronowicach,

- Muzeum (Dworek) Mikołaja Reja w Nagłowicach - muzeum, poświęcone osobie renesansowego poety i prozaika Mikołaja Reja, znajdujące się w Nagłowicach. Placówka mieści się w wybudowanym w latach 1798-1800 klasycystycznym dworku Walewskich, otoczonym parkiem w styku angielskim. Samo muzeum zostało utworzone w 1969 roku z okazji 400-lecia śmierci pisarza. Początkowo działało ono w formie Izby Pamięci, obecny kształt uzyskało po renowacji dworku w 1988 roku. Jego zbiory ukazują związki Mikołaja Reja z Nagłowicami oraz jego życie i dorobek. Wśród zbiorów eksponowane są rękopisy utworów (m.in. List do sąsiada, Zeznanie podatkowe).


W drugiej przesyłce była:
- ulotka,
- przypinka (PIN) kolejna 1616 w kolekcji !!!


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w trzeciej i ostatniej przesyłce była:
- pluszowa maskotka,
- długopis,


Jak widać niedźwiedzio/pluszowa rodzina się rozrasta 😁 Jest już mama, tata oraz dziś dołączył mały synek 😀😁😂:Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
 A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.

2 komentarze:

  1. Gratuluję :) Też dzisiaj dostałeś tą z misiem ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki ;-) Przesyłka fajna bo jak widzisz "misowa rodzina" się rozrasta ;-) POZDRAWIAM

      Usuń