poniedziałek, 19 czerwca 2017

Relacja z I Disco Festivalu Siedlce


Witajcie 19 czerwca 2017r. 😀 Dziś tak na progu nowego tygodnia chciałbym Wam zaprezentować nowy wpis o trochę innej tematyce niż gadżety. Wyjątkowy post, w którym pokaże Wam moją relację z MEGA imprezy, jaką był I Disco Festival Siedlce 😎 - największe wydarzenie tego lata na wschodniej ścianie Polski ! Co do gadżetów, jeżeli dziś coś nowego się pojawi to zamieszczę na blogu dopiero jutro 😉 - możemy się tak umówić OK ?


!!! ZAPRASZAM NA MOJĄ RELACJĘ !!!

Disco Festival Siedlce odbył się 18 czerwca na stadionie miejskim w Siedlcach. Wśród gwiazd muzyki disco polo można było usłyszeć takie zespoły jak: WEEKEND, Exaited, BASTA, Zespół Dennis, Formacja. Quest, Enjoy, YzzY by DiDżej Mietek, ByCity, Formacja Malibu, Floow Zespół Disco, LOOKS, Zespół News, Zespół Focus i wielu innych! Festival poprowadził duet Arek Braxton (Disco Polo Music) oraz YzzY by DiDżej Mietek.

NIE OPOLE I NIE KIELCE DISCO POLO FESTIVAL SIEDLCEZDJĘCIA ZE WSZYSTKICH KONCERTÓW:A tak właśnie przedstawia się scena I Siedlce Disco Festival o zachodzie słońca (prawda że SUPER zdjęcie):

Dziękuje bardzo Panu Jakubowi Skaruzowi (strona www, fanpage Drolot) za zgodę na udostępnienie zdjęcia na blogu

Na Festivalu udało mi się zdobyć:

- kubek od grupy NEWS,
- 2 płyty: Siedlce Disco Festival i Exaited & Maciej Smoliński "Zakochaj się we mnie",
- 3 pocztówki od zespołów: Floow, Malibu i Maxel,


Jestem za drugą edycją Disco Festivalu w Siedlcach 😀 Co do listy zespołów na festiwal to chyba w tej kwestii jest w czym wybierać, na przykład lecą alfabetycznie: A-Akcent, After Party, B-Boys, C-Classic, Czadoman itp.

I to wszystko na dziś, tak jak mówiłem jeżeli dziś coś nowego z gadżetów się pojawi to jutro przestawię nowe przesyłki/paczki na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz